Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Mała Praga
Mała Praga
Mała Praga

Mała Praga

Warszawa, Praga-Południe, ul. Chrzanowskiego

Opis inwestycji

Osiedle Mała Praga znajduje się na warszawskim Grochowie, w pobliżu Ronda Wiatraczna, skąd do warszawskiej Rotundy jest jedynie 6 km. Całość osiedla składać się będzie z siedmiu budynków, które posiadają po 5 pięter, w pewnych częściach posiadając obniżenia do 4 pięter. Mała Praga to w sumie 750 mieszkań, mających różnorodne powierzchnie i rozkłady. Nasza propozycja to między innymi niezwykle funkcjonalne kawalerki jak i większe mieszkania o ciekawych rozkładach pomieszczeń. Oferta związana z powierzchnią mieszkań zaczyna się od 24 m2, a kończy się na 102 m2. Mała Praga posiada wszystko co potrzebne do codziennego życia, to mieszkania dla osób szukających czegoś o wysokim standardzie.

Wspólne części inwestycji zostały dokładnie zaplanowane, dokładnie zaprojektowane. Dzięki temu stają się miejscem idealnym na rekreację, spotkania przyjaciół, zabawę rodzin z dziećmi. Lokatorzy posiadający samochody będą korzystali z miejsc parkingowych w podziemnym garażu. Dla rowerzystów przygotowano bezpieczne schowki na rowery. Dodatkowo przewidziano komórki lokatorskie. Mała Praga to osiedle niezwykle bezpieczne z uwagi na przygotowanie wszystkiego w ramach terenu zamkniętego, a także przygotowania kontroli dostępu. Na parterze budynku przygotowane zostały lokale usługowe.

W chwili obecnej w sprzedaży są następujące mieszkania:

II Etap – inwestycja realizowana – termin ukończenia to II kwartał 2017

III Etap – realizacja inwestycji, termin zakończenia to I kwartał 2018

IV Etap – przedsprzedaż mieszkań, które zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2018 roku

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie i schowki na rowery
Realizacja inwestycji:
II kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
7
Liczba mieszkań:
750
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

Bliskość malowniczego Parku Skaryszewskiego Łatwość dostępności komunikacji miejskiej Mieszkania funkcjonalne o niezwykle zróżnicowanym metrażu - od 24 do 102 m2 Osiedle w pełni zamknięte, kontrola dostępu Schowki na rowery oraz komórki lokatorskie Przyjazna, niska zabudowa i na dodatek bezpieczna
Okolica

W bliskiej okolicy osiedla znajduje się znakomicie zaaranżowany, niezwykle znany w mieście Park Skaryszewski. Tutaj można rozkoszować się przepięknymi widokami, korzystać z alejek spacerowych wokół Jeziora Kamionkowskiego. Liczne stawy, do tego wodospad, a także rozarium. Oprócz tego parku, w okolicach inwestycji, w dzielnicy Praga Południe można znaleźć liczne usługi, liczne sklepy które są wystarczające do codziennego życia. Tereny te dynamicznie się rozwijają jako idealne miejsce do zamieszkania w wielkim mieście. Oczywiście w okolicy również liczne przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia oraz restauracje. Naturalnie wszyscy którzy lubią spędzać czas aktywnie mogą skorzystać z obecnych w okolicy boisk czy też hali sportowej. Dojazd do centrum czy też poza Warszawę gwarantuje znakomicie zorganizowany układ dróg miejskich. Do tego niedaleko od lokalizacji osiedla Mała Praga znajduje się Rondo Wiatraczna gdzie zlokalizowane są przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

LC CORP to grupa deweloperska która realizuje odpowiedniej klasy inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Nasze nieruchomości powstają w największych polskich miastach czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Chrzanowskiego 4 lok. U10 , Warszawa
Godziny pracy:
pn.-czw. 10:00 – 18:00
pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 100 11 12
Adres email:
warszawa@lcc.pl
Lokalizacja