Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowe Południe
Nowe Południe
Nowe Południe

Nowe Południe

Warszawa, Mokotów, ul. Śródziemnomorska

Opis inwestycji

Nowe Południe czyli inwestycja powstająca w Mokotowie, południowej części Stegien. Jest to budynek wielorodzinny realizowany na planie litery U. Otwarcie inwestycji od strony ul. Śródziemnomorskiej, tam będą zlokalizowane również wejścia do klatek schodowych oraz wjazd samochodowy. W ramach upiększania terenu przygotowana zostanie kompletna aranżacja dziedzińca przed budynkiem czyli przygotowanie małej architektury oraz zieleni. Dodatkowo na terenie zostanie przygotowany nowoczesny plac zabaw. Cała inwestycja w pełni ogrodzona oraz posiadająca system monitoringu

Oferta Nowe Południe to przygotowanych aż 116 mieszkań, których metraż zaczyna się od 35 m2, a kończy na ponad 100 m2. Projekt przewiduje na każdym piętrze od 2 do 5 mieszkań. Dwie podziemne kondygnacje to miejsce na garaż, a także zaplecze dla mieszkańców w postaci komórek lokatorskich oraz boksów rowerowych.

Ciekawa i nowoczesna fasada, kolorystyka w stylu klasycznym, a także tarasy i balkony niezwykle przestronne to cechy decydując o oryginalności Nowego Południa. Budynek będzie posiadał różnorodną ilość kondygnacji, od 7 aż do 11 pięter we wschodnim skrzydle. Doskonale zaprojektowane usytuowanie mieszkań to nie przypadek. Dzięki konkretnym rozwiązaniami w sferze projektowej oraz zastosowaniu wysokich okien, wszystkie mieszkania będą posiadały doskonały dostęp do światła naturalnego.

Lokale znajdujące się na piętrze 6 i wyżej będą posiadały po 3 metry wysokości. To uzyskanie dodatkowej przestrzeni wnętrz.

Nasza oferta to przewaga mieszkań mających pod dwa lub trzy pokoje. Oczywiście każdy z lokali przeznaczonych do sprzedaży cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności, daje ogromne możliwości aranżacji oraz wyraźnie posiada zaznaczone strefy: nocną i dzienną. W większości aneksów kuchennych zostało wyposażonych w okno dzięki czemu osoby które wolą posiadać wydzieloną strefę kuchenną będą mogły zrobić to bez problemów. Wszystkie z mieszkań posiadają loggie, balkon lub taras, a także na parterze część lokali posiada prywatne ogródki

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie na kondygnacjach podziemnych
Miejsca postojowe:
garaż na dwóch kondygnacjach podziemnych
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
116
Liczba kondygnacji:
12

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja bezpieczne osiedle komfortowy budynek plac zabaw dla dzieci
Okolica

Mokotów jest miejscem idealnym z wielu względów. Doskonale nadaje się do zamieszkania dla wszystkich tych którzy poszukują klimatycznych dzielnic, miejsc z licznymi terenami zielonymi, miejsc gdzie maksymalnie można się zrelaksować. Ale również to miejsce które w pełni pozwala cieszyć się atrybutami wielkiego miasta.

I dlatego w tym miejscu, przy Śródziemnomorskiej 41, w południowej części Stegien zostanie zrealizowana inwestycja Nowe Południe. Jest to budynek wielorodzinny z doskonałymi widokami od strony północnej na zielony skwer. Z kolei od części południowej będzie dostęp do al. Wilanowskiej. Właśnie bliskość al. Wilanowskiej, a także al. Sikorskiego sprawia, że istnieje doskonały dostęp do najważniejszych arterii komunikacyjnych Warszawa. Dojazd do centrum, podróż na Służewiec do dzielnicy biznesowej czy też Okęcia jest niezwykle prosty i przyjemny. Dodatkowo w pobliżu znajduje się stacja Metro Wilanowska oraz przystanki autobusowe z doskonale przygotowaną ofertą komunikacji autobusowej. Na rowerzystów czekają liczne ścieżki rowerowe których sieć oplata całą Warszawę.

Nowe Południe to także znakomita lokalizacja kiedy mowa o codziennych zakupach. W sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe, a także restauracje. Na wszystkich szukających dogodnego dostępu do przedszkoli, szkół czy placówek służby zdrowia doskonała informacja. W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne obiekty tego typu.

Codzienna dawka aktywności fizycznej jest jak najbardziej wskazana i dlatego Park Dolinki Służewieckiej, Park w Wilanowie, Park Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie to idealne miejsce do biegania, na spacery. Wszyscy którzy wolą ćwiczyć w klubach fitness będą zachwyceni ofertą jaką znajduje się w okolicy inwestycji Nowe Południe

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Napollo to deweloper i inwestor w projekty mieszkaniowe oraz handlowe. Napollo przygotowuje inwestycje już od przeszło 10 lat i działa na terenie całej Polski.

W ramach realizacji inwestycji w sektorze komercyjnym Napollo proponuje realizowanie małej i średniej wielkości obiektów handlowych, tak zwanych convenience czyli po prostu miejsca blisko domu, gdzie można zrobić wygodnie, komfortowo zakupy. Zazwyczaj inwestycje takie powstają w miastach do 100 tysięcy mieszkańców, na przedmieściach wielkich miast oraz w miasteczkach satelickich największych polskich metropolii

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
22 417 59 40
Lokalizacja