Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
SkyLife
SkyLife
SkyLife

SkyLife

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Opis inwestycji

Nasza oferta to niezwykle ciekawie zaprojektowane mieszkania, w pełni funkcjonalne. Powierzchnia mieszkań od 28 do 90 m2. Projekt obejmuje kawalerki, 2-,3-,4- pokojowe mieszkania posiadające oddzielną kuchnię, a także duże tarasy i garderobę.

SkyLife jest w każdym calu, każdym detalu przemyślany. W ramach niego realizowanych będzie 8 budynków w nowoczesnym stylu. Cały kompleks znajduje się przy ul. Jana Kazimierza 33. SkyLife od centrum Warszawy dzieli jedynie 10 minut drogi. Okolica to między innymi Park Sowińskiego czyli miejscem do uprawiania rekreacji i aktywności fizycznej. Sąsiedztwo inwestycji posiada wszystko co niezbędne do codziennego życia, w tym między innymi szkoły, przedszkola, a także sklepy i placówki usługowe. To osiedle jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, singli czy też młodych par. Wszystkie z realizowanych budynków (Space, Liberty, Future, Star, Atmosphere, Freedom, Concept i Sky) będą cechować się wyjątkową, nowoczesną architekturą

Projekt inwestycji to nie tylko mieszkania o wysokim standardzie. To dwa place zabaw, to fontanna przy wejściu głównym, to miejsce do grillowania oraz naturalnie wiele alejek spacerowych czy też placyk do gry w bule. Mieszkańcy SkyLife będą zachwyceni również przygotowaniem strefy SkyLife RELAX, miejsca przygotowanego tylko dla mieszkańców. Znajdować się tam będą między innymi fotele masujące, sprzęt sportowy. Pomiędzy budynkami zaplanowano sadzenie drzew, przygotowanie trawy oraz krzewów i roślin, co sprawi, że w trakcie czasu wolnego będzie można rozkoszować się przepięknym widokiem.

Mieszkania są wyposażone w fasady w stylu ECO czyli ponadstandardowe przeszklenia okienne dzięki czemu lokale otrzymują idealne doświetlenie. Warto mieć na uwadze, że w większości mieszkań przygotowanych w ramach tej inwestycji, w kuchni i łazience znajdują się okna.

Osiedle SkyLife jest realizowane w ramach III etapów:

Etap I – budynki Space i Liberty – ukończenie IV kwartał 2016

Etap II – budynki Future i Freedom – ukończenie IV kwartał 2017

Etap III – budynki Atmosphere i Concept – ukończenie IV kwartał 2018.

 

Wybierz już teraz idealne dla siebie mieszkanie!

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2016 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
8
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi Bliskość parków Doskonała komunikacja
Okolica

Sky Life to inwestycja realizowana na warszawskich Odolanach, na działce zlokalizowanej przy ul. Jana Kazimierza 33. Działka przeznaczona na inwestycje zajmuje ponad 2 hektary. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc w Warszawie jeżeli mowa o możliwości związane z zakupem mieszkania. Centrum stolicy jest na wyciągnięcie ręki. Dojazd samochodem zajmuje jedynie 10 minut, autobusem lub tramwajem około 16-18 minut. W dzielnicy planowana jest druga linia metra co znacznie polepszy już doskonały komfort przemieszczenia się po Warszawie. Dodajmy, że tylko kilku minut jazdy autobusem lub tramwajem wystarczy by dostać się do przystanku Metro Rondo Daszyńskiego.

Okolica inwestycji Sky Life jest niezwykle bogata jeżeli mowa o infrastrukturze niezbędnej do codziennego życia. Znajdują się tutaj między innymi szpitale, placówki edukacyjne, publiczne i prywatne. W pobliskich parkach Sowińskiego, Szymańskiego, Powstańców Warszawskich czy Parku Wodnym Moczydło można się zrelaksować czy też aktywnie spędzić czas. Ścieżki rowerowe, trasy do biegania, siłownia na świeżym powietrzu, wszystko w zasięgu ręki. Do tego okoliczne hale sportowe, lodowisko czy basen to miejsca na pewno zachęcające do zamieszkania w Sky Life. Wszyscy którzy cenią sobie kulturę, sztukę będą mogli udać się na przedstawienie do Teatru Dramatycznego, będą mogli wybrać się do kina, a także skorzystać z propozycji licznych koncertów, pikników, imprez dzielnicowych. Najmłodsi mieszkańcy inwestycji Sky Life będą zachwyceni bogactwem placów zabaw, klubów dla dzieci oraz sal do zabawy. Naturalnie w promieniu kilku kilometrów znajdują się takie centra handlowe jak Wola Park czy Fort Wola z bogatą ofertę handlową, usługową czy restauracyjną

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Nexity to prekursor na rynku francuskim kiedy mowa o dostarczaniu kompleksowych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Firma proponuje szeroki zakres przygotowania ekspertyz, doradztwa, produktów oraz rozwiązań i świadczeń, tak aby wszyscy wiedzieli jak najlepiej przygotować się pod wymagania klientom, jak przygotować dla nich najlepsze usługi, doskonałe oferty.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jana Kazimierza 33, 01-248 Warszawa
Godziny pracy:
pn. 11:00 – 19:00
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb.-nd. 11:00 – 17:00
Telefon:
22 29 290 90
Adres email:
skylife@nexity.pl
Adres www:
Lokalizacja