Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Praga 17
Praga 17
Praga 17

Praga 17

Warszawa, Praga-Południe, ul. Mlądzka

Opis inwestycji

Praga 17 to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie budynku. Oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów spełnią funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe), których dodatkowym atutem będą ogródki i tarasy oraz przestronne balkony i loggie.

We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano panoramiczne okna dające maksymalne doświetlenie pomieszczeń z uwzględnieniem kuchni oraz aneksów kuchennych. Miejsca parkingowe dla mieszkańców zapewniać będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, na którym znajdować się również będą komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w windy oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem dla mieszkańców będzie oświetlone zielone patio.

To miejsce, gdzie żyje się wygodnie i bezpiecznie wśród ciszy i zieleni, a jednocześnie z bogatą infrastrukturą miejską. Liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie, szpital, szkoły, przedszkola, place zabaw dla dzieci – to wszystko jest tuż obok. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się również Centrum Handlowe King Cross Praga oraz Promenada z multipleksem Cinema City oraz lodowiskiem w sezonie zimowym. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą ponadto liczne ścieżki rowerowe, basen, kluby fitness, plenerowe siłownie. W odległości około 300 m znajduje się urokliwy Park Znicza z dwoma placami zabaw dla starszych i młodszych dzieci.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie znajdujące się w garażu podziemnym
Miejsca postojowe:
wielostanowiskowy garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
231
Liczba kondygnacji:
17

Zalety inwestycji

17 pięter mieszkania mające od 1 do 4 pokoi metraż w granicach 26-74 m2 postojowe miejsca komórki lokatorskie
Okolica

Otoczona zielenią inwestycja powstaje na Pradze Południe przy ul. Mlądzkiej (Grochów) tuż obok pl. Szembeka oraz głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwoli na dotarcie do Śródmieścia Warszawy w około 20 minut.

Standard wykończenia

Rzetelnie i fachowo dobrane materiały oraz współpraca z doświadczonym wykonawcą gwarantują najlepszą realizację oraz doskonały standard.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

PROFIT Development działa na rynku usług deweloperskich od ponad dziesięciu lat. Firma powstała w roku 2003 i od początku swojej działalności skupia się na wrocławskim oraz łódzkim rynku nieruchomości. Podstawą działania firmy, przygotowania wszystkich inwestycji są wyznaczniki takie jak bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort. To wszystko gwarantuje najlepsze realizacje, zadowolenie klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Mlądzka 29, 04-136 Warszawa
Telefon:
22 43 90 300
Adres email:
biuro@praga17.pl
Adres www:
Lokalizacja