Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Międzyborska 11
Osiedle Międzyborska 11
Osiedle Międzyborska 11

Osiedle Międzyborska 11

Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzyborska 11

Opis inwestycji

Międzyborska 11 to osiedle realizowane na Gocławiu, wśród nowoczesnych budynków. Blisko inwestycji znajduje się Saska Kępa która gwarantuje dostęp do licznych punktów gastronomicznych, małych galerii. Sąsiedztwo Jeziora oraz Parku Balaton to gwarancja możliwości spędzania wolnego czasu w spokojnym otoczeniu, bliskość zieleni. Oprócz tego w pobliżu znajdują się centra handlowe takie jak Galeria Gocław czy Promenada oraz baseny w ramach kompleksu Wodnik.

Nasz projekt to idealne połączenie życia w wielkim mieście z zielonym, przyjaznym i spokojnym otoczeniem

Nowoczesna i niebanalna architektura w połączeniu ze zwróceniem uwagi na wszystkie szczegóły wykonania, nawet te najdrobniejsze to najlepsza wizytówka naszego projektu. Atutem osiedla jest liczba zaledwie 146 mieszkań które znajdują się w czterech budynkach. Taka kameralność sprzyja komfortowemu mieszkaniu. Warto oczywiście wymienić pozostałe zalety tej lokalizacji, tej inwestycji czyli przygotowanie terenów zielonych wraz z placem zabaw, kompletnie przygotowane centrum SPA oraz fitness. Celem zwiększenia bezpieczeństwa i komfortowego przechowywania wózków oraz rowerów przygotowane będą rowerownie oraz wózkownie.

W ramach realizacji całego projektu, celem gwarancji najlepszego wykonania do współpracy zaangażowaliśmy sprawdzone firmy, zaufanych partnerów. Wysoka jakość świadczonych usług i wykorzystanie najlepszych materiałów to gwarancja powodzenia inwestycji przy Międzyborskiej 11.

Pracownia Grupa 5 Architekci to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat z powodzeniem projektują rozmaite budynki. Mają na swoim koncie zarówno budynki mieszkalne, biurowe, specjalizują się także w realizacjach budynków użyteczności publicznej czy wnętrz. W swoim portfolio posiadają choćby Biurowiec „Metropolitan”, „Art Modern” w Łodzi czy warszawskie Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Firma Mostostal Warszawa to z kolei niezwykle rozwinięte i prężne przedsiębiorstwo budowlane w naszym kraju które od lat realizuje różnego rodzaju inwestycje. Taki stan rzeczy daje gwarancję, że wykonywane przez nich prace cechują się największą jakością realizacji usług, wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz materiałów. Na koniec Mostostal Warszawa znajdują się takie miejsca jak Apartamenty Pańska, osiedle Leśne na Bemowie, biurowy budynek Intraco czy nowoczesne, gliwickie centrum handlowe Focus Mall.

Nad kontrolą wszystkich procesów budowlanych, nadzór nad inwestycją powierzony został specjalistycznej firmie Dil Polska Baumanagement Sp. z o.o. która nie pierwszy raz współpracuje właśnie z nami. Swoje usługi świadczyła choćby w trakcie takich realizacji jak centrum handlowe FERIO we Wrocławiu, Puławach czy Koninie.

Od strony finansowej inwestycję Międzyborska 11 zabezpiecza Raiffeisen Bank Polska S.A. Bank z wieloletnim doświadczeniem ogromnym doświadczeniu związanym z realizacjami inwestycji budowlanych to gwarant, że całość inwestycji zostanie wykonana w terminie, finanse będą przejrzyste.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia, Garderoba
Komórka lokatorska:
100 komórek lokatorskich
Miejsca postojowe:
180 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba mieszkań:
146
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

rowerownie i wózkownie centrum fitness atrakcyjne pakiety wykończeniowe solarium oraz sauna
Okolica

Inwestycja przy Międzyborskiej 11 to znakomite miejsce do zamieszkania. Znajduje się w centralnej części dzielnicy ale nie oznacza to hałasu za oknem gdyż jest odpowiednio osłonięta od ruchliwej ulicy Ostrobramskiej czy też Alei Stanów Zjednoczonych. W pobliżu znajdują się most Siekierkowski oraz Łazienkowski co oznacza ogromne ułatwienia w przemieszczaniu się po Warszawie. Niedaleko inwestycji, niecałe 5 minut na piechotę znajdują się przystanki komunikacji miejskiej gwarantujące szybkie dotarcie do centrum Warszawy. Komunikacja miejska porusza się po bus pasie dzięki czemu unikają one codziennych korków.

Równocześnie w ramach rozbudowy warszawskiego metra zaledwie 200 metrów od inwestycji planowana jest budowa stacji metra co jeszcze ulepszy możliwości poruszania się po stolicy. Na zakupy można udać się do Galerii Gocław oraz centrum handlowego Promenada. W centrum handlowym Promenada oprócz licznych sklepów znajdują się również sale kinowe czy też punkty gastronomiczne i kawiarnie. Dla wszystkich zwolenników robienia zakupów na bazarkach, codziennego zaopatrzenia w świeże owoce i warzywa przygotowana została oferta bazaru z takim właśnie asortymentem. 2 km od osiedla przy Międzyborskiej 11 znajduje się Centrum Kultury które gwarantuje rozrywkę i kulturę na najwyższym możliwie poziomie

Realizując inwestycję w tym miejscu nie zapomnieliśmy również o wszystkich zwolennikach aktywnego wypoczynku, osobach kochających rekreację czy spacery w otoczeniu bujnej zieleni. Tylko 150 metrów dzieli mieszkańców od osiedla Parku Nad Balatonem którego infrastruktura zapiera dech w piersiach z uwagi na różnego rodzaju małą architekturę, place zbaw oraz roślinność. Jak widać zatem mieszkanie w pobliżu centrum największego polskiego miasta nie powoduje, że należy zapomnieć o naturze, o możliwości korzystania z atrakcyjnych terenów zielonych. W pobliżu znajdują się również liczne ścieżki rowerowe pozwalające na szybkie i komfortowe wydostanie się ze stolicy

Standard wykończenia

Tworząc osiedle przy Międzyborskiej 11 zwracaliśmy uwagę na stworzenie miejsca idealnego pod każdym względem, dającego przyszłym mieszkańcom jak najwięcej komfortu. Z tej przyczyny sam projekt, wykorzystanie odpowiednich materiałów, tworzenie mieszkań oraz otoczenia w sposób funkcjonalni będzie gwarantowało najwyższy standard.

Już sam wybór działki pod inwestycję był starannie dokonany. Taka lokalizacja ma zapewniać nie tylko komfort życia w warunkach przedmieść ale gwarantować mieszkańcom szybkie i komfortowe docieranie do najważniejszych punktów wielkiego miasta. W wyniku tego została wyselekcjonowana nieruchomość w pobliżu Saskiej Kępy. Przed przystąpieniem do prac starannie sprawdziliśmy glebę wykonując geotechniczne badania. Wody gruntowe w tym miejscu znajdują się 7 metrów poniżej płyty fundamentowej. To spowodowało, że do realizacji podziemia zostały wykorzystane najlepsze materiały i technologie, beton wodoszczelny, a izolacja oparta jest na systemie Amcol Cetco.

Budynki realizowane w ramach inwestycji zostały oparte o konstrukcję monolityczną żelbetową. Takie podejście do tematu gwarantuje kompletną swobodę kiedy mowa o przygotowaniu i aranżacji układu ścian działowych. Za podstawę tej inwestycji służy część podziemna, dwupoziomowa, przygotowana na płycie fundamentowej. W ramach części podziemnej przygotowano aż 180 miejsc dla zmotoryzowanych oraz komórek lokatorskich w liczbie 100.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Podstawową potrzebą każdego człowieka jest mieszkanie. To jeden z gwarantów bezpieczeństwa. Równocześnie wymagania odnośnie warunków związanych z mieszkaniami stale rosną. Indywidualne podejście każdego człowieka do tego tematu sprawia, iż każdy poszukuje innych rozwiązań. Misja naszej firmy jest następująca: zagwarantować realizację marzeń i oczekiwań w sposób profesjonalny. Stawiać przed Klientami najwyższy standard. W zgodzie tak przyjętą misją, celem zadowolenia naszych Klientów niezwykle ważnym jest aby architektura naszych budynków była współczesna, estetyczna, kreatywna. Wybieramy tylko najlepsze lokalizacje pod inwestycje, a także na każdym etapie realizacji inwestycji zwracamy uwagę na najmniejsze detale, realizujemy wszystko w oparciu o najwyższej jakości materiały i technologie.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Międzyborska 11, 04-041 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
691 482 862
Lokalizacja