Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Feniks
Feniks
Feniks

Feniks

Warszawa, Praga-Południe, ul. Mińska 25

Opis inwestycji

Nowoczesna i oryginalna architektura to znak rozpoznawczy inwestycji Feniks. Tutaj chce się żyć. Dziedziniec ogólnodostępny z bujną zielenią, do tego balkony i tarasy o dużych powierzchniach to gwarancja wygodne życia, pozwalając zapomnieć, że mieszka się w wielkiej metropolii jaką jest Warszawa

Inwestycja Feniks to łącznie 219 mieszkań, których metraż rozpoczyna się od 28,29 m2, a kończy na 130 m2. Mieszkania mają od 1 do 4 pokoi. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno duże rodziny jak i single.

Wystarczy tylko 10 minut podróży samochodem by dotrzeć do centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się również stacje metra: Warszawa Wileńska i Stadion Narodowy. Blisko również komunikacja miejska w postaci przystanków licznych linii autobusowych i tramwajowych, a także zaledwie 5 minut spacerem od Dworca Wschodniego.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Realizacja inwestycji:
I kwartał 2018
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
219
Liczba kondygnacji:
11

Zalety inwestycji

charakterystyczna i oryginalna architektura otoczenie terenów zielonych przestronne balkony i tarasy komfortowy dojazd do centrum Warszawy
Okolica

Sąsiedztwo Parku Praskiego to idealna lokalizacja do codziennych spacerów, aktywności ruchowej, biegania czy jazdy na rowerze. W okolicy również Kanał Kamionkowski. Dogodny dostęp do licznych przedszkoli i szkół zlokalizowanych w okolicy. Także placówki handlowe oraz usługowe, centra handlowe oraz obiekty sportowe (m.in. Stadion Narodowy, Warszawa Wileńska czy OsiR Siennicka) to gwarancja osiągnięcia komfortu dnia codziennego przez przyszłych mieszkańców Soho Factory. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, w zależności od swoich potrzeb. Soho Factory na swoim terenie skupia m.in. restaurację Warszawa Wschodnia Mateusza Gesslera czy też Szklarnię. W bliskości inwestycji również teatr i kino.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Soho Development to spółka notowana już od 1997 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Początek naszej firmy datowany jest na rok 1994 i od tego czasu prowadzimy liczne działania inwestorskie na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Mińska 25, budynek 44, 03-808 Warszawa
Godziny pracy:
pon.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
022 323 19 25
Adres email:
magdalena.sikorska@sohodevelopment.pl
Lokalizacja