Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ostrobramska 130
Ostrobramska 130
Ostrobramska 130

Ostrobramska 130

Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrobramska

Opis inwestycji

OSTROBRAMSKA 130 to inwestycja gdzie znajdziemy łącznie 52 mieszkania. To inwestycja która oprócz mieszkań posiada również komórki lokatorskie i garaż podziemny. Doskonała propozycja różnorodnych mieszkań, od 29 do 85 m2. To oferta skrojona pod różne gusta, pod różnorodne potrzeby. Projekty mieszkań nowoczesne, funkcjonalne, każdy znajdzie coś dla siebie

 

Niezwykle nowoczesna architektura, do tego barwy szlachetne i oczywiście kameralność budynku to wszystko składa się na doskonale przygotowane miejsce do zamieszkania. Na parterze inwestycji przewidziano miejsce na lokal usługowy. Znakomita lokalizacja, bliskość arterii miejskich i przystanków komunikacji miejskiej to szybkość docierania do centrum miasta. Również bliskość terenów rekreacyjnych gwarantuje pewność, że czas wolny będzie można w pełni wykorzystać na odpoczynek. Realizując inwestycje nie zapominamy o bezpieczeństwie mieszkańców i dlatego cały teren będzie grodzony i objęty systemem monitoringu. OSTROBRAMSKA 130 to kolejna, czwarta już nasza inwestycja na Pradze, w pełni kameralna.

Oferujemy niezwykle bogatą ofertę mieszkań. Swoje cztery kąty znajdą tutaj zarówno single jak i rodziny z dziećmi. Metraże mieszkań od 29 do 85 m2. Liczne przeszklenia, do tego kolory klasyczne – doskonałe rozwiązania. Dodatkowo mieszkania posiadają przestronne tarasy skierowane w stronę centrum Warszawy.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
tak
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
52
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

Kameralny projekt Bogata infrastruktura miejska Mieszkania na Pradze, w pełni ustawne, znakomicie zaprojektowane, kameralny budynek. To właśnie OSTROBRAMSKA 130 Szkoły, przedszkola, sklepy, kawiarnie, centra handlowe oraz ścieżki rowerowe. Wszystko w otoczeniu inwestycji
Okolica

OSTROBRAMSKA 130 – to inwestycja przygotowana po prawej stronie Wisły, w pobliżu niezwykle prestiżowej Saskiej Kępy. To rejon który jest doskonale skomunikowany z każdym miejscu w stolicy. To oczywiście niezwykle rozbudowana infrastruktura, w tym sklepy, ośrodki zdrowia, centra handlowe, kawiarnie, restauracje, banki czy klub fitness. W okolicy również niezwykle klimatyczny bazarek ze świeżymi i ekologicznymi produktami. Taka rozbudowana oferta w sąsiedztwie sprawia, że mamy do czynienia ze wszystkim co najlepsze, że mamy do czynienia z idealnym osiedlem do zamieszkania. Naturalnie okolica to również znakomite miejsca dla rodzin z dziećmi, bogaty wybór obiektów takich jak szkoły czy przedszkola. To również mnogość ścieżek rowerowych, a liczne tereny rekreacyjne będą odpowiednim miejscem dla wszystkich aktywnych fizycznie. Uwaga, wystarczy kwadrans spacerem i znajdziemy się nad jeziorkiem Balaton który wokół siebie posiada liczne atrakcje dla wszystkich.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

„TYNKBUD1” spółka z o.o. to firma budowlana która została założona 23 lata temu. Celem założenia firmy była chęć dzielenia się pasją, zarówno właścicieli jak i pracowników firmy. To pasja do doskonałego budowania, do realizowania inwestycji według nowoczesnych wytycznych i standardów. TYNKBUD1 który powstał w 1993 roku, w roku 2007 zdecydował się wejść na rynek usług deweloperskich. To była doskonała decyzja, od prawie 10 lat firma z sukcesami realizuje kolejne inwestycje. Działania firmy koncentrują się warszawskim rynku deweloperskim, a większość inwestycji to budowa osiedli mieszkaniowych. Do dnia dzisiejszego firma TYNKBUD1 oddała do użytkowania ponad 3800 mieszkań oraz lokali usługowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Ostrobramska 130, 04-041 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 16:00
sb. 09:00 – 15:00
Telefon:
601 88 66 88
Adres email:
sprzedaz@tynkbud1.pl
Lokalizacja