Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Vena Mokotów
Vena Mokotów
Vena Mokotów

Vena Mokotów

Warszawa, Mokotów, ul. Pory

Opis inwestycji

Masz już dość ciągłej gonitwy tak naprawdę nie wiadomo za czym? Nie chcesz by czas przeciekał Ci przez palce, by każdy Twój dzień był ciekawy, pełen energii? Zamieszkaj w Vena Mokotów. To 3 nowoczesne budynki z garażem podziemnym, znajdujące się w dzielnicy Mokotów przy ulicy Pory. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia takie jak przychodnie, szkoły, przedszkola oraz sklepy. Niedaleko również znajduje się Sadyba Best Mall oraz Galeria Mokotów. Wszystko na wyciągnięcie ręki, znakomita lokalizacja, oszczędność czasu

Ważny jest dla Ciebie każdy dzień, robisz wszystko aby był w pełni spożytkowany? Chcesz mieć kontrolę nad budowaniem szczęścia swojego i swojej rodziny? Vena Mokotów to projekt który sprawia, że otrzymacie mieszkania idealny do realizacji waszych postanowień, waszych marzeń.

Projekt przewiduje budowę 3 budynków, łącznie 183 mieszkania o wysokim standardzie. Wszystko przy ulicy Pory. Każdy z przyszłych mieszkańców może zdecydować się na mieszkanie z balkonem lub wygodnym i przestronnym tarasem lub ogródkiem. Na ostatnich piętrach przewidziany zostały mieszkania z antresolami. W części podziemnej przygotowane zostaną garaże.

Spokojne życie, bez ciągłego spoglądania na zegarek. Pełen komfort, spokojna okolica, liczne tereny zielone, po prostu Vena Mokotów

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Antresola
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
183

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja wysoki standard spokojna i przyjazna okolica
Okolica

Poranek weekendowy, budzisz się i pierwsze co robisz to wychodzisz na taras z którego rozciągają się przepiękne widoki na Skarpę Wiślaną. Siadasz i w trakcie picia porannej kawy rozmyślasz jak spożytkować tak doskonale rozpoczęty dzień. Wybrać się na spacer, a może pobiegać lub pojeździć na rowerze? Warunki do rekreacji są idealne.

W trakcie słonecznego dnia możesz wraz z całą rodziną zrobić sobie wycieczkę do Królikarni czy parku Arkadia znajdującego się w pobliżu. Również park Dreszera i Sielecki znajduje się niedaleko. Dla spragnionych malowniczych widoków z brzegów Wisły nie pozostaje nic innego jak wybrać się tam.

To jednak nie wszystko. Dla wszystkich którzy poszukują innego typu aktywności fizycznej dobrym rozwiązaniem będzie skierowanie się na Tor Łyżwiarski Stegny gdzie oprócz jazdy na łyżwach latem można jeździć na rolkach. W pobliżu znajdują się także korty tenisowe oraz park wodny Warszawianka. Jest tak wiele opcji ale to Ty decydujesz z której skorzystasz!

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Vantage Development S.A. to obecnie czołowa firma jeżeli mowa o dynamicznym rozwoju na rynku usług deweloperskich w naszym kraju. Vantage Development koncentruje swoje działania na rynku wrocławskim, gdzie w chwili obecnej przygotowywane są liczne inwestycje mieszkaniowe takie jak Promenady Wrocławskie czy osiedle Centauris, jak i inwestycje w obiekty handlowe oraz biurowe.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
510 011 288
Adres email:
sprzedaz.warszawa@vantage-sa.pl
Lokalizacja