Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Bravo
Osiedle Bravo
Osiedle Bravo

Osiedle Bravo

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Opis inwestycji

Warszawska Wola przez lata robotnicza część stolicy, zapomniana, a także zaniedbana. Jednak w ostatnich latach, na skutek licznych inwestycji, dzielnica ta dynamicznie się rozwija. Tereny opustoszałych fabryk, terenów przemysłowych zostały przeobrażone w nowoczesne budynki mieszkalne oraz biurowe. W okolicach Ronda Daszyńskiego rozwija się profesjonalne biurowe City, co niesie ze sobą rozwój takich miejsc jak kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, handlowe. Tutaj również znajduje się otwarta w roku 2015 stacja metra. Oczywiście nie tylko metro gwarantuje znakomite możliwości poruszania się po stolicy. Cała dzielnica jest znakomicie skomunikowana z innymi częściami Warszawy za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. Dlatego też nie może dziwić, że nowe inwestycje mieszkaniowe na warszawskiej Woli cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu osób.

Znakomita oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców czyli mieszkania zarówno dla singli, zaczynające się od 24 m2, jak i dla rodzin z dziećmi. Największe mieszkania posiadają aż 67 m2. Wysoka funkcjonalność, możliwość własnych aranżacji przestrzeni mieszkania. Każdy indywidualnie może zaplanować swoje wnętrza.

Oprócz oferty handlowej i usługowej, przygotowanej w ramach kilku centrów handlowych znajdujących się na Woli, można również korzystać z usług drobnego handlu czyli lokali usługowych na parterze budynku. To wszystko gwarantuje zaspokojenie wszelkich potrzeb mieszkańców osiedla Bravo.

Dodatkowo należy brać pod uwagę, że inwestycja mieszkaniowa Osiedle Bravo jest chroniona rachunkiem powierniczym. Czyli deweloper otrzymuje zapłatę dopiero po realizacji konkretnych etapów inwestycji. Do tego czasu środki finansowe zabezpiecza bank. Dzięki temu każdy kupujący może mieć pewność bezpieczeństwa całej transakcji. Oznacza to także, iż deweloper Victoria Dom to rzetelna, profesjonalna firma która dba o komfort klientów związanych z inwestowaniem w mieszkanie.

Zakończenie inwestycji zaplanowaliśmy na IV kwartał 2017 roku.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

ogrodzone osiedle znakomita lokalizacja możliwość łączenia lokali cichobieżne windy słoneczne ogródki
Okolica

Osiedle Bravo realizowane jest w przy Jana Kazimierza dzięki czemu to idealna lokalizacja dla wszystkich tych którzy cenią sobie możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, czy to na spacerach czy w trakcie aktywności fizycznej. Sąsiedztwo osiedla to między innymi odnowiony Park im. Edwarda Szymańskiego w którym to znajdują się fontanny, trasy rowerowe, biegowe oraz dla rolkarzy. To także bliskość Parku Sowińskiego oraz klimatycznym Parkiem Moczydło, z taką infrastrukturą jak choćby siłownia na świeżym powietrzu.

Osiedle Bravo na warszawskiej Woli to znakomita lokalizacja jeżeli mowa o infrastrukturze miejskiej. Szkoły podstawowe, średnie, gimnazja czy przedszkola. Do tego przychodnie zdrowia oraz szpitale. Oferta handlowa w postaci Wola Park, Fort Wola oraz Arkadia. To oczywiście oprócz sklepów również liczne usługi i oferta kulturalna oraz rozrywkowa i gastronomiczna. Dzięki takim zaletom dzielnica Wola to obecnie jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania w stolicy.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Victoria Dom S.A. To wiodący deweloper mieszkaniowy, operujący na warszawskim rynku. Rok 2015 zamknęliśmy zakontraktowaniem 493 mieszkań i domów, dzięki czemu zostaliśmy jednym z liderów wśród warszawskich deweloperów. Zaufanie klientów, przystępnym cenom, a przede wszystkim różnorodnej, ciekawej ofercie cały czas jesteśmy na topie, notujemy rekordowe wyniki sprzedaży

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jana Kazimierza 51, Warszawa
Godziny pracy:
pn. 13:00 – 19:00
wt.-pt.11:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
609 336 934
Adres email:
j.czarnowska@victoriadom.pl
Lokalizacja