Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Verba
Osiedle Verba
Osiedle Verba

Osiedle Verba

Warszawa, Praga-Południe, ul. Nasielska

Opis inwestycji

Osiedle Verba to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, realizowana w Warszawie, na Pradze, przy Nasielskiej 23. Przygotowany budynek mający pięć pięter został starannie zaprojektowany by w pełni wpisać się w panującą na tym terenie architekturę. Prostota i elegancja bryły budynku idealnie harmonizuje się z kolorystyką zastosowaną na elewacji. Kolory zastosowane w tym miejscu to biel, bordo i szary. Osiedle Verba cechuje się kameralnością, z jednej strony blisko stąd do najważniejszych punktów Warszawy, z drugiej strony tak usytuowane, że bez obaw można zrelaksować się w cichym, spokojnym otoczeniu

Praga Południe, Praga Północ czyli zupełnie nowe mieszkania przygotowane z myślą o osobach młodych, rodzinach z dziećmi czy singlach. Przygotowanie oferty elastycznej, dopasowanej do różnorodnych potrzeb. Propozycja zarówno przytulnych i komfortowych kawalerek jak mieszkań posiadających 6 pokoi. Dodatkowo dla mieszkańców garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Przekonaj się sam – tel. 533 303 312. Przygotowanych zostanie 136 mieszkań, których metraż zaczyna się już od 28 m2, a kończy na 93 m2. Czyli jak już wspominaliśmy, niezwykle zróżnicowana oferta która trafia w każde gusta.

Zaangażowani przez nas architekci idealnie dopasowali rozwiązania projektowe do potrzeb współczesnych klientów. Funkcjonalne mieszkania o ciekawych układach pozwalają na indywidualny aranż. Dodatkowo przygotowana możliwość łączenia lokali dla bardziej wymagających, dla szukających ogromnych przestrzeni do zamieszkania. Po prostu Osiedle Verba to propozycja dla każdego. Przygotowaliśmy naturalnie oprócz mieszkań również balkony oraz ogródki.

Komfort oraz wygodę zagwarantują między innymi nowoczesne i ciche windy, garaż podziemny jak i komórki lokatorskie (zlokalizowane na piętrach budynku). Przygotowany zostanie również lokal usługowy dzięki czemu zachowany w pełni zostanie klimat budynku kameralnego.

Osiedle Verba oferuje również możliwość skorzystania z programu dopłat rządowych Mieszkanie dla Młodych. Budowa inwestycji rozpoczęta została w III kwartale 2016 roku, a jej finisz planowany jest na na I kwartał 2018 roku.

Wszystkie media czyli energia elektryczna, kanalizacja, woda oraz centralne ogrzewanie podłączone będą do miejskiej sieci.

Standard dewelopera to gwarancja tego, że otrzymuje się inwestycje znakomicie przygotowaną w każdym względzie, zarówno pod kątem projektowym jak i wykonania.

Przypominamy, iż nasza inwestycja jest chroniona w oparciu o rachunek powierniczy. Wszystkie środki klientów wpływające do naszej firmy przekazywane są na rachunek powierniczy. Środki na tym rachunku są uwalniane przez bank dopiero w momencie realizacji konkretnych etapów inwestycji.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
tak
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Realizacja inwestycji:
I kwartał 2018 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
136
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacji program dopłat MDM możliwość łączenia lokali plac zabaw mieszkania szyte na miarę
Okolica

Ulica Nasielska to miejsce które jest doskonale skomunikowane z całym miastem. Wynika to między innymi z bliskości dworca PKP, z rozbudowanej oferty komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), których linie przebiegają po takich ulicach jak Grochowska, Szaserów czy też al. Waszyngtona. Tylko kilka minut spacerkiem do przystanków. Takie rozwiązania jak i znakomity układ drogowy sprawiają, że wszyscy którzy chcą docierać szybko i komfortowo do centrum miasta nie będą miały z tym żadnych problemów.

 

Sąsiedztwo inwestycji Osiedla Verba to:

szkoła podstawowa nr 141 im. H. Sucharskiego ul. Szaserów w odległości ok. 500 m

szkoła podstawowa oraz gimnazjum przy Boremlowskiej, odległość ok. 550 m

szkoła podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa ul. M. Paca w odległości ok. 1,4 km

gimnazjum nr 100, przy Kobielskiej, odległość 2,6 km

gimnazjum nr 21 przy Siennickiej, odległość 2,2 km

liczne przedszkole w pobliżu

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Victoria Dom S.A. To wiodący deweloper mieszkaniowy, operujący na warszawskim rynku. Rok 2015 zamknęliśmy zakontraktowaniem 493 mieszkań i domów, dzięki czemu zostaliśmy jednym z liderów wśród warszawskich deweloperów. Zaufanie klientów, przystępnym cenom, a przede wszystkim różnorodnej, ciekawej ofercie cały czas jesteśmy na topie, notujemy rekordowe wyniki sprzedaży

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Boremlowska 48, 03-347 Warszawa
Godziny pracy:
pn. 13:00 – 19:00
wt.-pt. 11:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
533 303 312
Adres email:
m.bak@victoriadom.pl
Lokalizacja