Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Viva Garden
Viva Garden
Viva Garden

Viva Garden

Warszawa, Białołęka, ul. Białołęcka

Opis inwestycji

Viva Garden 3 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w Warszawie, przy ulicy Białołęckiej 251. Nasz osiedle to realizacja trzech budynków, o kameralnym charakterze. Łącznie przygotowanych zostanie 91 mieszkań. Różnorodność ofertowa sprawia, że znakomicie będą się tutaj czuły rodziny z dziećmi jak i single. Choćby rozpiętość metraży mieszkań, od 25 do 81 m2 trafi w potrzeby różnorodnych klientów.

Developer Victoria Dom S.A doskonale wie czego oczekują potencjalni mieszkańcy i dlatego przygotowana została niezwykle ciekawa oferta, od kawalerek do mieszkań mających aż po 5 pokoi. Znakomitą informacją jest fakt, że ceny mieszkań zaczynają się od 5390zł/m2. Mieszkania dostępne w ofercie Viva Garden 3 można zakupić korzystając z programu MDM.

Na osobną uwagę zasługuję fakt, że projektując mieszkania przygotowaliśmy możliwości związane z ich łączeniem. To znakomita informacja dla tych którzy poszukują ogromnych powierzchni mieszkaniowych. Architekci dokładnie zadbali również o projekty terenów wokół osiedla tak aby maksymalnie je wykorzystać, by mieszkańcy mogli cieszyć się otoczeniem zieleni oraz małej architektury.

Możemy zatem ze stu procentową pewnością stwierdzić, że nowa inwestycja na Białołęce Viva Garden 3 to gwarancja wygody, komfortu, to dostęp do lokali tanich w użytkowaniu, a do tego ogromne balkony, słoneczne ogrody i zadbane tereny wspólne

Osiedle Viva Garden 3 posiada wiele elementów które cechują nowoczesną architekturę. Tutaj można znaleźć duże balkony, niezwykle przestronne ogródki, pełne słońca. Celem maksymalizacji wygody zamieszkałych tutaj osób przygotowane będą komórki lokatorskie. Każda z klatek schodowych będzie posiadała windę, nowoczesną i cichą. Na terenach wspólnych zaprojektowaliśmy między innymi place zabaw, fontannę z częścią rekreacyjną. To znakomita informacja, każdy kto będzie chciał wystarczy że wyjdzie z domu i będzie mógł się zrelaksować, odpocząć.

Wszyscy którzy odwiedzają mieszkańców osiedla Viva Garden 3 będą mogli skorzystać z przygotowanych miejsc postojowych, realizowanych w miejscu ogólnodostępnym. Trzeba wiedzieć o tym, że jednym z walorów osiedla jest niezwykłe sąsiedztwo. Niedaleko inwestycji znajduje się Puszcza Słupecka, Park Bródnowski oraz rezerwat Łęgi Czarnej Strugi czyli przepiękne tereny zielone. Miłośnicy jazdy na rowerze będą zachwyceni ogromną ilością ścieżek rowerowych.

Początek inwestycji to 3 kwartał br., zaś zakończenie prac, oddanie budynków do użytkowania przewidzieliśmy na I kwartał 2018 roku. Inwestycję realizować będzie firma Łucz-Bud.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Realizacja inwestycji:
I kwartał 2018 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
91
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

kameralne osiedle znakomita lokalizacja osiedle przyjazne dzieciom słoneczne ogródki możliwość łączenia lokali
Okolica

Viva Garden 3 to nie tylko nowoczesne rozwiązania w ramach przygotowanej elewacji oraz realizacji kameralnej formy. To także idealna lokalizacja. Viva Garden 3 znajduje się na Białołęce, w pobliżu Factory Annopol, stąd jest tylko 10 km do centrum miasta. Można zaryzykować tezę, że to obecnie najlepsze miejsce do zamieszkania w Warszawie. Osiedle Viva Garden 3 jest znakomicie skomunikowane z innymi częściami stolicy. Rozwinięta komunikacja miejska w postaci autobusów i tramwajów, a do tego liczne arterie drogowe, pozwalają szybko podróżować po Warszawie. Należy również zwrócić uwagę na to, że w okolicy znajduje się doskonale rozwinięta miejska infrastruktura w postaci obiektów oświatowych, obiektów pomocy zdrowotnej czy też sklepów i galerii handlowych

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Victoria Dom S.A. To wiodący deweloper mieszkaniowy, operujący na warszawskim rynku. Rok 2015 zamknęliśmy zakontraktowaniem 493 mieszkań i domów, dzięki czemu zostaliśmy jednym z liderów wśród warszawskich deweloperów. Zaufanie klientów, przystępnym cenom, a przede wszystkim różnorodnej, ciekawej ofercie cały czas jesteśmy na topie, notujemy rekordowe wyniki sprzedaży

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Białołęcka 253, Warszawa
Godziny pracy:
pn. 13:00 – 19:00
wt.-pt.11:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
609 33 45 42
Adres email:
a.radzki@victoriadom.pl
Lokalizacja