Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Kolorowy Gocław
Kolorowy Gocław
Kolorowy Gocław

Kolorowy Gocław

Warszawa, Praga-Południe, ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

Opis inwestycji

Osiedle Kolorowy Gocław jest w trakcie realizacji i dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszych mieszkań. Przy ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego znajduje się Biuro Inwestycji, a w nim mieszkanie pokazowe. To miejsce idealne w każdym calu, spełni marzenia wszystkich o idealnym własnym mieszkaniu

Sześć ultranowoczesnych budynków mieszkalnych, przygotowanych w ramach najlepszych projektów to Osiedle Kolorowy Gocław. Dodatkowo na terenie osiedla, na parterze budynków znajdują się lokale usługowe. Dla właścicieli samochodów czeka podziemny parking. Realizacja osiedla podzielona na dwa etapy. W ramach projektowania budynków wzięto pod uwagę relaks i wygodę mieszkańców dzięki czemu projekt przewiduje przygotowanie również dziedzińców. Na dziedzińcach zaplanowano między innymi place zabaw dla najmłodszych, przygotowane zostaną tereny zielone. Dzięki temu stworzone zostanie idealne miejsce do zamieszkania w mieście Wrocław.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia, Garderoba
Miejsca postojowe:
parking podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
6
Liczba kondygnacji:
10

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja innowacyjna architektura przyjazne osiedle plac zabaw dla dzieci
Okolica

Kolory Gocław to znakomita lokalizacja, to liczne tereny zielone w sąsiedztwie, to bliskość miejskiej infrastruktury, zakupy i usługi w takich miejscach jak CH Promenada. Kolor Gocław umiejscowiony został wśród niewysokiej zabudowy, kameralnej w każdym calu. Dzięki bliskości głównych miejskich arterii w sposób prosty można dostać się do każdego miejsca we Wrocławiu. Dla tych którzy nie korzystają z samochodów również znakomita informacje, w sąsiedztwie przystanki autobusowe.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Yareal Polska Sp. z o.o, to wiodący w Polsce deweloper. To spółka która należy do Yareal International N.V. która z kolei od lat działa na rynku nieruchomości w Europie.

Yareal realizuje na polskim rynku jedynie projekty które dotyczą nieruchomości mieszkaniowych oraz biurowych. Co cechuje realizacje Yareal? Wysoki poziom, wysoka jakość realizacji usług, doskonałe rozwiązania, nie ważne czy w ramach deweloperskiej działalności czy też późniejszego zarządzania projektów zrealizowanych w ramach Yareal.

Nasza strategia opiera się na filarach zaangażowania oraz optymalnie przygotowanych ofertach dla Klientów. Tylko w ten sposób można zagwarantować na rynku nieruchomości pełne bezpieczeństwo oraz wysoką wartość inwestycji która będzie wzrastać.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 12:00 – 18:00
sb. 10:00 – 18:00
nd. 10:00 – 16:00
Telefon:
22 423 80 80
Lokalizacja