Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Cztery Pory Roku
Osiedle Cztery Pory Roku
Osiedle Cztery Pory Roku

Osiedle Cztery Pory Roku

Wrocław, Krzyki, ul. Klasztorna

Opis inwestycji

Cenisz sobie relaks, spokój, ciszę? Nie lubisz tłoku, zgiełku wielkiego miasta ale mimo wszystko potrzebujesz szybkiego docierania do najważniejszych punktów w mieście? Zobacz dokładnie jakie argumenty przedstawia Osiedle Cztery Pory Roku. Ponad dekadę temu realizowano pierwsze budynki tej inwestycji, do tej pory zamieszkało tutaj już 5000 ludzi. Realizowany konsekwentnie projekt sprawił, że obecnie osiedle to jest najlepszym miejscem do zamieszkania, rozwinęło się i posiada własne ciągi komunikacyjne, dopasowaną do potrzeb małą architekturę, a także pełną bazę rekreacyjną i liczne tereny zielone.

Sprawdź oddane do użytku inwestycje w ramach Cztery Pory Roku. Osobiście przekonaj się o wielkości tego miejsca, o przyjaznym klimacie, doskonałej architekturze i komforcie. Projekt inwestycji w pełni bierze pod uwagę maksymalnej adaptacji terenu pełnego zielni i słońca, co ma ogromne znaczenie do relacji sąsiedzkich, pomaga integrować otoczenie. Osoby które pragną zorientować się w sytuacji na osiedlu, zasięgnąć języka mogą sprawdzać aktywne forum internetowe. Główne potrzeby niezbędne do codziennego funkcjonowania na Osiedlu Cztery Pory Roku zapewniają liczne sklepy, pobliski supermarket, a także restauracja, przedszkole i apteka.

Cztery Pory Roku to miejsce doskonale znające potrzeby dzieci. Nowy etap prowadzonej inwestycji gwarantuje między innymi klub mieszkańca, plac zabaw wyposażony w najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń włącznie z doskonałą nawierzchnią. Dbamy o spokój i bezpieczeństwo rodzin zamieszkujących osiedle. Całość będzie ogrodzona oraz ochraniania przez specjalistów. Wejścia oraz wjazd na teren kontrolowane przez 24 godziny.

Cztery Pory Roku to oferta dla wszystkich tych którzy cenią sobie profesjonalizm w każdym calu. Czyli realizacja obiektów mieszkalnych na czas, wysoki standard mieszkań zgodnie z umową, doskonałą lokalizację w mieście, bezpieczeństwo, a także możliwości przyszłego rozwoju całej okolicy.

Przystępność cenowa to nie tylko gwarancja zakupu dobrych mieszkań w niskich cenach ale również możliwość uzyskania dostępu do licznych urządzeń rekreacyjnych w ramach osiedla. To na pewno gratka dla lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Rzesze czytelników Gazety Wrocławskiej uznały osiedle Cztery Pory Roku jako „Najpiękniejsze Osiedle Dolnego Śląska".

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemny garaż
Realizacja inwestycji:
30.05.2018
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
10
Liczba mieszkań:
400
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

Najbardziej przyjazne osiedle we Wrocławiu Bliskość przyrody, 4km od centrum Funkcjonalne rozkłady mieszkań Niska zabudowa, plac zabaw Ochrona 24h, garaże podziemne
Okolica

Południe Wrocławia to rejon który obecnie budzi największe emocje i zainteresowanie deweloperów, pośredników nieruchomościami oraz klientów. Tutaj po prostu realizowanych jest najwięcej nowych mieszkaniowych inwestycji. Taki stan rzeczy nie może nikogo dziwić gdyż Jagodno to miejsce gdzie przeważają tereny zielone oraz rekreacyjne. Również niezwykle rozwinięta jest baza obiektów handlowych czy też usługowych. Na plus Jagodna wpływa także znakomita sieć komunikacyjna, liczne plany związane z rozbudową ulicy Buforowej, która zyskać ma dodatkowe pasy ruchu, linie tramwajową oraz sieć chodników i dróg rowerowych. Obecnie w pobliżu osiedla Cztery Pory Roku znajdują się przystanki autobusowe, a w przyszłości będzie również pętla tramwajowa. W chwili obecnej przy ulicy Buforowej powstaje również innowacyjny obiekt biurowy łączący funkcje handlowe. Praktycznie na naszych oczach rodzi się od podstaw nowa dzielnica, w oparciu o nowoczesne projekty architektoniczne

Standard wykończenia

Prywatny charakter tej inwestycji to największy atut według mieszkańców. W chwili obecne realizacja nowej części Czterech Pór Roku to przygotowanie około 400 mieszkań. 3-piętrowa zabudowa, profesjonalna aranżacja zieleni, a do tego naturalnie projekt architektoniczny które łączy w sobie harmonię i elegancję. Przygotowanie elewacji popielatych, niezwykle estetycznych będzie zrealizowane poprzez użyciu najnowocześniejszych materiałów czyli mineralnego tynku strukturalnego. Nowoczesne technologie, ściany z bloczków silikatowych, profesjonalna akustyczna dylatacja posadzek i klatek to kolejne atuty znakomitego standardu z jakim wiąże się realizacja kolejnego etapu inwestycji.

Wszystkich zainteresują również to, że standardem realizacji są windy, garaże podziemne plus miejsca parkingowe prywatne, pomieszczenia na wózki. Oczywiście główna kwestia czyli mieszkania to również coś doskonałego. Wysoka odporność na włamania drzwi wejściowych, rolety w mieszkaniach na poziomie parter. Mieszkania będą posiadać oczywiście balkony, a te zlokalizowane na parterze własne ogródki.

 

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. R. Wagnera 30, 52-129 Wrocław
Telefon:
71 78 58 111
Lokalizacja