Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Księżno
Księżno
Księżno

Księżno

Wrocław, Krzyki, ul. Opolska

Opis inwestycji

Wybierz mieszkania na nowoczesnym osiedlu które znakomicie jest skomunikowane z centrum miasta. Księżno leży w okolicy przepięknych i ogromnych terenów zielonych. W okolicy między innymi Park Wschodni zachęcający do spacerów. W pobliżu znajduje się przedszkola oraz szkoły. Przy samym osiedlu place zabaw. Dojazd do centrum możliwy samochodem oraz komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Możliwość korzystania z dopłaty programu MdM oraz funkcjonalny układ mieszkań to gwarancja znakomitego wyboru, to strzał w dziesiątkę. Komfortowe mieszkania w przystępnych cenach tylko na Osiedlu Księżno

Wieloletnie doświadczenie zdobywane poprzez realizację licznych inwestycji doprowadziło do przygotowania idealnych układów mieszkań, dzięki czemu każdy z mieszkańców może zaaranżować je według własnych wizji. Łatwość łączenia salonu z kuchnia, w przedpokoju bez większych problemów znajdziesz miejsce na ogromną szafę. Sypialnia to nie tylko miejsce do spania, zaaranżować możesz tutaj także kącik do pracy. Sprawdzone układy mieszkań to gwarancja tego, że bez problemów wszystko urządzisz, zaaranżujesz idealnie. Dodatkowo z uwagi na podłączenie do miejskiej sieci grzewczej i własność gruntów sprawia, że bez problemów zminimalizujesz koszty użytkowania.

Osoby szukające swojego pierwszego mieszkania mogą skorzystać z dofinansowania rządowego. Mieszkania w naszej inwestycji w pełni spełniają normy związane z programem Mieszkanie dla Młodych. Można ubiegać się o dofinansowanie od 17500 do 92000 zł. Czyli korzystna cena za mieszkanie w idealnej okolicy, na osiedlu z bogatą infrastrukturą (między innymi place zabaw, wewnętrzny klub fitness czy zielone podwórka).

Księżno to osiedle które będzie idealnym miejscem dla wszystkich osób aktywnych. To dla nich przygotowany zostanie prywatny klub fitness gdzie oprócz aktywności fizycznej można znakomicie się integrować. Okolica bogata w tereny zielone to możliwości codziennego biegania czy też jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni zewnętrznej. Celem relaksu, wypoczynku można udać się do klubu mieszkańca gdzie w otoczeniu sąsiadów mile spędza się czas wolny.

Osiedle Księżno jest w pełni bezpieczne, nad wszystkim czuwa firma ochroniarska. Cała inwestycja będzie ogrodzona, a dodatkowo wjazd na osiedle zabezpieczać będzie szlaban. Wszystko zaś będzie monitorowane najnowocześniejszym systemem monitoringu

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaże podziemne
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
11
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

własny fitness oraz klub mieszkańca plac rekreacyjny do gry w piłkę mieszkania komfortowe, 2-, 3- i 4-pokojowe komórki lokatorskie i garaże podziemne ogrzewanie miejskie, monitoring i ochrona
Okolica

Przyjemność mieszkania w otoczeniu ludzi życzliwych. Już dzisiaj zdecyduj się zamieszkać w przemiłym otoczeniu, wśród przyjaznych sąsiadów, w miejscu gdzie szybko zintegrujesz się z innymi. Osiedla społeczne Archicomu cieszą się ogromnym zainteresowanie osób lubiących innych, są ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich towarzyskich osób. Nasi architekci ogromną wagę przyłożyli między innymi do aranżacji przestrzeni wspólnych. Place zabaw, liczne rekreacyjne skwerki oraz klub mieszkańca. To wszystko się sprawdza, takie rozwiązania już funkcjonują z sukcesami na innych osiedlach firmy Archicom – Ogrody Hallera, Cztery Pory Roku czy Olimpia Port.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. św. Mikołaja 7, parter, 50-125 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 12:00 – 15:00
Telefon:
71 78 58 111
Adres email:
agata.balon@archicom.pl
Lokalizacja