Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Młodnik
Młodnik
Młodnik

Młodnik

Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka

Opis inwestycji

Młodnik to dwa budynki, każdy mający po 5 pięter. Budynki otoczone są zielenią, drzewami, krzewami. Inwestycja będzie zrealizowana w niezwykle dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta. Już w chwili obecnej kilka renomowanych firm deweloperskich realizuje tutaj swoje inwestycje wraz z dodatkową infrastrukturą. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przewiduje w tym miejscu jedynie zabudowę mieszkaniową, usługową oraz adaptację terenów zielonych. To powoduje, że kolejne lata będą wpływać na dalszy rozwój tej dzielnicy, w tym rozbudową układów komunikacyjnych oraz infrastruktury społecznej. Już dzisiaj spacerem w 2 minuty można dojść do przystanków, a dodatkowo dwa węzły MPK gwarantują szybkie docieranie w każde miejsce miasta

Przygotowaliśmy mieszkania mające od 2 do 4 pokoi. Są w pełni funkcjonalne i zaprojektowane tak aby każdy sam mógł zaaranżować wnętrza, dopasować do własnych wizji. Archicom Studio od lat zdobywa niezbędne doświadczenie dzięki czemu każdy projekt jest idealny pod względem licznych detali. Samodzielnie decydujecie w jaki sposób zostanie przygotowana ustawność pomieszczeń. Kuchnia z salonem czy oddzielnie, sypialnia z kącikiem do pracy czy nie? Mieszkania są doskonale oświetlone i oczywiście przestrzenne. Mieszkańcy dodatkowo otrzymują garaże podziemne, komórki lokatorskie, a wygoda przemieszczania poprzez nowoczesne windy. Całość inwestycji będzie monitorowana oraz ogrodzona.

Decydując się na mieszkania na parterze otrzymają Państwo tarasy, na wyższych piętrach do mieszkań przynależą balkony. Dzięki temu można w spokoju rozkoszować się poranną kawą czy też relaksować się przepięknymi widokami.

Na terenie osiedla, wśród przepięknych brzóz będzie przygotowany nowoczesny plac zabaw z ławeczkami. Celem stworzenia maksymalne wygody na rodziców z dziećmi czekać będzie pomieszczenie na wózki. W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, począwszy od dwóch żłobków, poprzez trzy przedszkola, a skończywszy na szkole podstawowej i gimnazjum.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaże podziemne
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

Komfortowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe Ogrzewanie miejskie Plac zabaw i outdoor fitness Możliwość skorzystania z programu MdM Inwestycja pod wynajem Garaże podziemne, komórki lokatorskie oraz windy
Okolica

Wiosenne i letnie wieczory na sąsiedzkim grillu? To możliwe, przy naszej inwestycji przygotowane zostanie miejsce dedykowane na tego typu spotkania. Również przygotowany zostanie miejsce do zewnętrznego fitnessu. By zadbać o formę nie trzeba będzie daleko się ruszać. Wszyscy kochający gry zespołowe mogą korzystać ze znajdującego się w sąsiedztwie boiska z bieżnią. Rowery można bezpiecznie trzymać w rowerowniach. Cała okolica, bogata w tereny rekreacyjne to miejsce idealne dla podtrzymywania formy, dla zdrowego i spokojnego trybu życia. W pobliżu Las Sołtysowicki oraz rzeka Widawa.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. św. Mikołaja 7, parter, 50-125 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 12:00 – 15:00
Telefon:
71 78 58 111
Adres email:
agata.balon@archicom.pl
Lokalizacja