Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Olimpia Port
Olimpia Port
Olimpia Port

Olimpia Port

Wrocław, Psie Pole, ul. Marca Polo

Opis inwestycji

Olimpia Port która jest realizowana na podstawie nowoczesnego planu zagospodarowania przestrzennego będzie realizowała liczne funkcje. Zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej. Niska i kameralna zabudowa, składająca się w większości z trzech pięter została idealnie dopasowana do istniejącej przestrzeni. A dookoła znajdują się liczne skwery, tereny zielone oraz place i ścieżki rowerowe. W projektach nie ma miejsca na przypadek, wszystko zostało idealnie zrealizowane.

Olimpia Port to miejsce dla osób które oprócz doskonałego mieszkania poszukują życiowej przystani, którzy szukają otoczenia przyrody, natury na wyciągnięcie ręki. Ale również dla tych którym zależy by wszystkie niezbędne do życia usługi były od ręki, „tuż za rogiem”. Dlatego też wzdłuż wszystkich ulic oraz bulwarów cały czas powstają ciągi handlowe. Olimpia Port została specjalnie zaprojektowana by służyć międzyludzkiej integracji, by inspirować. Tutaj nie ma miejsce na przypadek, tutaj mamy z jednej strony zespół urbanistyczny w pełni samowystarczalny. Funkcja mieszkalna przeplatająca się z handlowo-usługową, a także tereny rekreacyjne, edukacje i sportowe. To naprawdę znakomity adres.

Na mieszkańców czeka marina dla łódek oraz kajaków, a także barki zacumowane wzdłuż wybrzeża. Przepiękny widok, przepiękny klimat. Oprócz tego wzdłuż bulwaru rozciągają się cudowne widoki. Park Kolumba i Lasu Stachocińskiego z przepięknym starodrzewem przy wodzie. Każdy kto pragnie pojeździć na rowerze może zdecydować się na wycieczkę na Wyspę Opatowicką, a także korzystać z niezliczonych szlaków wzdłuż Odry. Kierunek podróży dowolny, na wrocławski rynek, a może za miasto.

Olimpia Port – miejsce inspirujące, miejsce magiczne...

 

Olimpia Port to miejsce które zaprojektowano nieprzypadkowo. Tutaj ma znaczeni każdy szczegół. Doskonale dopasowane meble w każdym pomieszczeniu idealnie wizualizują jak funkcjonalnie oraz perfekcyjnie można wykorzystać przestrzeń mieszkania. Mieszkania które posiadają ogródek, taras lub balkon. Oczywiście dla mieszkańców czekają komórki lokatorskie, windy i garaże. Specjalnie dla wszystkich którzy wybiorą Olimpia Port czeka wewnętrzna sala fitness oraz pomieszczenie klubowe. Co więcej dla najmłodszych czeka plac zabaw. Nad bezpieczeństwem czuwa oczywiście system monitoringu. Z uwagi na doskonałe rozplanowanie wszystkich obiektów, dokładne ich umiejscowienie względem stron świata, każdy mieszkaniec ma pewność że otrzyma mieszkanie słoneczne i jasne.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
podziemne garaże
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

tylko 6 km do centrum najpopularniejsza inwestycja Wrocławia ścieżki rowerowe, place zabaw oraz osiedlowe fitness pełne bezpieczeństwo, ochrona 24h, garaże podziemne oraz winda
Okolica

Wybierz najlepsze miejsce do zamieszkania we Wrocławiu. Wybierz zielona dzielnicę, przy rzece, obok nadodrzańskich bulwarów, przy Parku Szczytnickim oraz Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia. Olimpia Port to dzielnica która graniczy z Sępolnem i jest doskonale skomunikowana. Zaledwie 5 km od placu Grunwaldzkiego, blisko Trasa Warszawa, Wschodnia Obwodnica Wrocławia (w budowie), a także blisko do planowanego odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej.

 

Standard wykończenia

Celem minimalizacji rozprzestrzeniania się hałasu przygotowaliśmy idealnie akustyczne dylatacje posadzek w mieszkaniach. Natomiast na klatkach schodowych przygotowano podkładki elastomerowe. W trakcie budowy ścian wykorzystano odpowiednie bloczki wapienne. Dzięki temu w mieszkaniach utrzymany zostanie mikroklimat, optymalny dla wszystkich lokatorów. Minimalizacja wahań wilgotności powietrza oraz temperatury.

Montując balkony postawiliśmy na wkładki termiczne dzięki czemu nie powstaje zjawisko mostków cieplnych. Ocieplenie ścian oraz wysoka jakość izolacyjna okien to gwarancja braku utraty ciepła. Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców przygotowano między innymi pełne oświetlenie terenu, część osiedla została ogrodzona, a nad całością czuwa ochrona oraz profesjonalny system monitoringu. Mieszkańcy otrzymają również drzwi antywłamaniowe, domofon oraz rolety zewnętrzne (parterowe lokale). Szybkie łącze internetowe zagwarantowane poprzez 1GB sieć logiczną.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Marco Polo 11/18, 51-504 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 16:00
Telefon:
661 997 877
Adres email:
agata.balon@archicom.pl
Lokalizacja