Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Róży Wiatrów
Róży Wiatrów
Róży Wiatrów

Róży Wiatrów

Wrocław, Krzyki, ul. Róży Wiatrów

Opis inwestycji

Doskonale wyselekcjonowana lokalizacja, przygotowanie projektów budynków w sposób idealny, a także zachowanie przestrzeni pomiędzy nimi powoduje, że każdy znajdzie tutaj prywatność oraz oczywiście mieszkania będą idealnie oświetlone. Obok tereny zielone, doskonale widoczne w okien, gwarantują strefy relaksu, pozwalają codziennie upajać się przepięknymi widokami. Różnorodne układy mieszkań, od tak zwanych dwójek, po ogromne mieszkania dla tych którzy kochają ogromne przestrzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie, a chcąc zapewnić maksymalną wygodę proponujemy również mieszkania pod klucz

Mieszkańcy otrzymują dostęp do osiedlowego klubu fitness, specjalnie zaprojektowanego i przygotowanego z myślą o nich. Do tego w pobliskich parkach można aktywnie spędzać czas choćby biegając czy jeździć na rowerze. W ramach sąsiedzkiej integracji przygotowaliśmy klub mieszkańca gdzie znajdzie się między innymi bilard czy piłkarzyki. To nie przypadek, doskonale wiemy jak takie rzeczy się sprawdzają, mamy doświadczenie z uwagi na takie realizacje jak Ogrody Hallera czy Olimpia Port.

Wybierając mieszkania przy ulicy Róży Wiatrów masz pewność, że wszystko czego oczekujesz, czego poszukujesz będzie na wyciągnięcie ręki. Lokalny sklep spożywczy zaopatrzy Cię we wszystkie niezbędne produkty, pobliski market to okazja na większe zakupy, a okoliczne apteki i przychodnia to miejsce gdzie szybko znajdziesz pomoc w przypadku kłopotów zdrowotnych.

W pobliżu osiedla znajduje się również ogromny miejski plac zabaw oraz oczywiście przygotowaliśmy dla naszych małych mieszkańców kameralny plac zabaw. To sprawia, że dzieci mają jak spędzać czas, w sposób kreatywny i bezpieczny. Nad całością bezpieczeństwa mieszkańców czuwać będzie profesjonalna firma ochroniarska, do tego teren grodzony oraz z pełnym systemem monitoringu. W najbliższej okolicy liczne obiekty edukacyjne, począwszy od żłobków, poprzez przedszkola, a kończąc na szkołach.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

- własny klub fitness

- w okolicy szkoły, przedszkola oraz żłobki

- łatwy dojazd do centrum

- garaż podziemny, komórki lokatorskie

- przepiękne widoki na okolicę z terenami zielonymi

Okolica

Krzyków do dzielnica gdzie powstaje inwestycja Róży Wiatrów. A dokładniej w jej centralnej części czyli miejscu niezwykle pożądanym przez osoby szukających nowych inwestycji mieszkaniowych. Pięć kameralnych budynków gdzie przeważają mieszkania mające po 3 i 4 pokoje to właśnie idealne rozwiązanie dla poszukujących czegoś na wiele lat, szukających swojego wyjątkowego miejsca, własnej oazy spokoju. Bliskość do wielu atrakcji, do tętniących życiem części miasta, z drugiej strony liczna zieleń w okolicy to pewność, że miejsce do staje się złotym środkiem. Dodatkowo na terenie osiedla zostanie przygotowana niezbędna infrastruktura, zostanie wszystko zaadaptowane by gwarantować ciszą, relaks, pełną wygodę. Obok inwestycji liczne parki, takie jak choćby Kleciński, Południowy czy Grabiszyński.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. św. Mikołaja 7, parter, 50-125 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 12:00 – 15:00
Telefon:
71 78 58 111
Adres email:
agata.balon@archicom.pl
Lokalizacja