Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Słoneczne Stabłowice
Słoneczne Stabłowice
Słoneczne Stabłowice

Słoneczne Stabłowice

Wrocław, Fabryczna, ul. Stabłowicka

Opis inwestycji

Oferujemy mieszkania o ustawnych przestrzeniach dzięki czemu każdy z osobna będzie mógł zaaranżować wnętrza według swoich potrzeb. Żaden metr mieszkania się nie zmarnuje, wszystko będzie idealnie przygotowane. Projektujemy mieszkania w sposób funkcjonalny, tak aby nie było problemów z dzieleniem stref relaksu, pracy czy kuchni. Równocześnie mieszkańcy uzyskają dostęp do pomieszczenia na rowery, wózki, na terenie osiedla znajdować się będzie również plac zabaw

W ramach naszej inwestycji czekają na was mieszkania dwupokojowe których ceny zaczynają się od 181 000 zł, a także trzypokojowe od 254 000 zł. Kupno mieszkania u nas jest niezwykle proste, wystarczy złożyć wniosek kredytowy, podpisać umowę rezerwacyjną i to wszystko. Nasza inwestycja jest realizowana w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW co powoduje, że wszystkie środki finansowe klientów są bezpieczne, w ramach nadzoru prowadzonego przez bank.

Zachodnia granica osiedla została wyznaczona naturalnie przez rzekę Bystrzycę. Z okien inwestycji przez cały rok można cieszyć swoje oko niezwykłymi widokami przyrody. Oprócz przepięknych widoków mieszkańcy osiedla mogą korzystać ze znajdującej się w okolicy stadniny koni, a także testować sieć ścieżek rowerowych. Tutaj nie ma miejsca na nudę, tutaj każdy znajdzie coś co pozwoli mu aktywnie spędzać czas. Przyroda na wyciągnięcie ręki w granicach wielkiego miasta – to właśnie nasze osiedle.

W ramach zakupu mieszkania w inwestycji Słoneczne Stabłowice można korzystać z rządowego programu dopłaty do pierwszej nieruchomości. Polecamy skontaktowanie się z Doradcą Klienta dzięki czemu szybko znajdziecie dla siebie optymalną ofertę mieszkaniową, a wszystko zawiłości formalne i prawne zostaną zrealizowane przy pomocy specjalisty. Równocześnie proponujemy ofertę przygotowania mieszkania pod klucz.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
pomieszczenia lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
7
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

2-, 3-pokojwe mieszkania z balkonami lub tarasami Sklepy, edukacja, wszystko na miejscu Pomieszczenia na wózki, rowery, plac zabaw Ochrona oraz własny klub fitness Obok osiedla przystanek, 4 linie miejskie
Okolica

Wybierz zielone Stabłowice, tuż nad brzegiem Bystrzycy. U nas znajdziecie mieszkania dostępne od zaraz, w ramach I etapu inwestycji oraz możliwość wyboru lokali w ramach II etapu które właśnie powstają. Wybieraj doskonałe mieszkania oraz garaże podziemne. Leżące obok osiedla tereny nadrzeczne to idealne miejsce do wypoczynku, aktywności fizycznej, to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących relaksu. Przy ulicy Stabłowickiej znajdują się szkoły, przedszkola oraz sklepy. Znakomity dojazd do centrum gwarantują trzy ulice: Legnicka, AOW i Pilczycka. Dodatkowo inwestycja znajduje się w nowoczesnej dzielnicy która cały czas dynamicznie się rozwija.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. św. Mikołaja 7, parter, 50-125 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 12:00 – 15:00
Telefon:
71 78 58 111
Adres email:
agata.balon@archicom.pl
Lokalizacja