Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Oboźna
Oboźna
Oboźna

Oboźna

Wrocław, Krzyki, ul. Oboźna

Opis inwestycji

Zabudowa szeregowa, domy jednorodzinne. Dojazd oraz dojście do garażów poprzez starannie zaprojektowany ciąg pieszo-jezdny.

Dwa równoległe szeregi domów jednorodzinnych (trzy) gdzie znajduje się w sumie osiem lokali czyli cztery lokale przypadające na szereg.

Jeden lokal w szeregu składa się z trzech kondygnacji, natomiast pozostałe trzy mają po dwie kondygnacje i poddasze przygotowane do indywidualnej aranżacji. Bryła budynków w pełni nawiązuje do sąsiedztwa, do innych obiektów które znajdują się w tej okolicy.

Każdy lokal w ramach inwestycji będzie posiadał dwa miejsca postojowe. Poruszanie się samochodami gwarantuje droga wewnętrzna, przekazana pod zarząd Gminy Wrocław. Nieruchomości na Osiedlu Oboźna posiadać będą prywatne ogródki do własnej aranżacji.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Garaż, Garderoba, Poddasze, Wiatrołap
Miejsca postojowe:
po dwa miejsca postojowe dla każdego lokalu
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
3
Liczba domów:
8
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacji ogródki prywatne każdy lokal posiadać będzie własne miejsce parkingowe
Okolica

Doskonała lokalizacja osiedla, w pobliżu komunikacja miejska, przystanek autobusowy przy Grota-Roweckiego (niecałe 300 metrów drogi). Sąsiedztwo to również miejsca rekreacyjne, obiekty handlowe, w tym Aquapark (5 min samochodem), Park Szczytnicki, korty tenisowe, tor wyścigowy Partynice oraz sklepy ogólnospożywcze.

Osiedle Oboźna znajduje się w pobliżu działki która jest przeznaczona na adaptację parkową i niezabudowaną dzięki czemu jest to idealne miejsce do rekreacji i aktywności fizycznej.

Oboźna będzie zlokalizowana na końcu ulicy gdzie nie będzie ruchu kołowego, tym samym miejsce do jest idealne do rodzinnego wypoczynku, w pełni bezpiecznego. Niecałe 200 metrów od osiedla znajdują się place zabaw.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

AZYSA Polska Sp. z o.o. to firma działająca na polskim rynku już od roku 2007. Należy do hiszpańskiej GRUPO AZYSA. Azysa Polska dzięki takiemu rodowodowi posiada niezbędne wsparcie od spółki matki, posiada niezbędne możliwości do dynamicznego rozwoju. Wszystko to wpływa bezpośrednio na realizowanie licznych inwestycji, na przygotowanie różnego rodzaju działań budowlanych na terenie naszego kraju.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Rydygiera 2A/15, 50- 249 Wrocław
Telefon:
784977080
Adres email:
afurgalski@azysa.pl
Lokalizacja