Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Aleja Piastów
Aleja Piastów
Aleja Piastów

Aleja Piastów

Wrocław, Fabryczna, Al. Piastów 2

Opis inwestycji

Aleja Piastów to szerokie spektrum ofertowe dla wymagających osób. W budynku mającym dwa piętra znajdują się mieszkania w układzie 1, 2 lub 3 pokoje. Zróżnicowana powierzchnia mieszkań, zaczynająca się od 29,85 m2, a kończąca się na 91,57 m2. Dodatkowo podziemny parking. W chwili obecnej ukończony został I Etap inwestycji, w sprzedaży znajduje się 20 mieszkań.

Inwestycja jest niezwykle przyjazna wszystkim mieszkańcom poprzez zastosowanie ciekawych i nowoczesnych projektów. Oprócz znakomicie zrealizowanych budynków wysoce funkcjonalna strefa wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców oraz place zabaw dla dzieci. Całość posiada liczne udogodnienia poprzez windy, ochronę, komórki lokatorskie, parking podziemny i lokale zaadaptowane na działalność usługową

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
20
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

nowoczesne budynki plac zabaw dobra lokalizacja bezpieczne osiedle
Okolica

Aleja Piastów to inwestycja znajdująca się w prestiżowej części Wrocławia. Znakomicie zorganizowania komunikacja oraz sieć dróg zapewniają komfortowy i szybki dojazd do centrum miasta. W tym rejonie dominuje willowa zabudowa dlatego mamy do czynienia z kameralnym klimatem. Obok naszej inwestycji znajdują się liczne tereny rekreacyjne obfite w zieleń takie jak choćby park Grabiszyńskiego, a także sieć ścieżek rowerowych.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Al. Piastów 2, 52-424 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
71 757 28 20
Lokalizacja