Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Aura
Osiedle Aura
Osiedle Aura

Osiedle Aura

Wrocław, Krzyki, ul. gen. S. Grota Roweckiego 114b

Opis inwestycji

Osiedla Aura to miejsce gdzie przygotowano 44 mieszkania zróżnicowanych pod kątem zapotrzebowania. Układ mieszkań to od 1 do 5 pokoi. Powierzchnia lokali od 47,39 m2 do 94,04 m2, a całość to 3 piętra oraz kondygnacja podziemna.

Osiedle Aura charakteryzuje się niezwykle nowoczesną oraz niską zabudową dzięki czemu Klienci otrzymują wszystko co najlepsze. Doskonale zrealizowane mieszkania, o różnorodnym układzie, powierzchni i w pełni funkcjonalne to najważniejsza wiadomość dla poszukujących wyjątkowych ofert. Dodatkowo mieszkania są przestronne, na co wpływ mają między innymi wysokości, dochodzące nawet do 3,5 m. Infrastruktura na osiedlu spełniać będzie oczekiwania osób szukających ciszy, spokoju, lubiących spędzać czas w przepięknym otoczeniu. Dziedzińce tonące w zieleni i z oryginalną mała architekturą. Do tego liczne udogodnienia w postaci komórek lokatorskich, pomieszczeń gospodarczych czy winda

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
44
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja nowoczesna architektura plac zabaw dla najmłodszych mieszkania o różnej powierzchni
Okolica

Osiedle Aura zlokalizowane zostało we Wrocławiu, zaledwie 6 km od centrum. Jednak taka bliskość centrum wielkiego miasta nie sprawia, że przyjdzie żyć w hałasie i zgiełku. Osiedle znajduje się w spokojnej i pełnej zieleni okolicy. Mnogość terenów zielonych i rekreacyjnych powoduje, że będziemy znajdowali multum możliwości do aktywności fizycznej, do rekreacji, do spacerów i przebywania w miłym otoczeniu. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe, a także użyteczności społecznej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. gen. S. Grota Roweckiego 114b, 52-232 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
71 757 28 10
Lokalizacja