Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Zodiak 1
Osiedle Zodiak 1
Osiedle Zodiak 1

Osiedle Zodiak 1

- dostępnych jest 5 domów
Wrocław, Krzyki, ul. Iwaszkiewicza
numer
pokoje
pow
cena
rzut
 

Opis inwestycji

Osiedle Zodiak 1 składa się jedynie ze starannie zaprojektowanych budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych na bezpiecznym, zielonym i kameralnym osiedlu Wojszyce. To miejsce idealnie będzie odpowiadało wszystkim tym którzy poszukują w wielkomiejskim Wrocławiu spokojnej oazy, pełnej zieleni i ciszy.

Osiedle składa się łącznie z 47 modułów które posiadają metraż pomiędzy 81, a 112 m2. Każda jednostka mieszkalna posiada 3 kondygnacje. Przygotowano projekty pozwalające na dowolność aranżacyjną, gwarantujące pełną ergonomię przestrzeni dzięki czemu każdy przyszły mieszkaniec będzie mógł je dopasować według własnych, indywidualnych potrzeb.

Część parterowa przygotowana jako salon z miejscem na kominek, łazienka oraz kuchnia. Na pozostałych kondygnacjach znajdują się 3 sypialnie, łazienka na pierwszym piętrze, a także ciekawa antresola zlokalizowana na poddaszu.

Każdy moduł mieszkalny posiadać będzie ogród co gwarantuje znakomite możliwości dla mieszkańców, wynikające z przygotowania miejsca do zabawy, relaksu, spotkań w gronie rodzinnym czy ze znajomymi.

W ofercie również garaż lub wiata garażowa.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Garaż, Wiatrołap, Antresola, Wiata garażowa
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
47
Liczba kondygnacji:
2
Okolica

Osiedle Zodiak 1 znajduje się we Wrocławiu, dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Jest to miejsce gdzie znajduje się w większości niska zabudowa jednorodzinna oraz liczne tereny zielone i rekreacyjne takie jak Park Brochowski, Kleciński czy Południowy. To gwarantuje zamieszkanie w miejscu cichym, spokojnym, mimo iż nie ma stąd daleko do najważniejszych punktów Wrocławia, to jednak miejsce to staje się idealną oazą spokoju.

Taka lokalizacja to naturalnie dostęp do infrastruktury komunikacyjnej czyli autostrady A4, obwodnicy miasta, a także bliskość przystanku autobusowego. W pobliżu niezbędne do codziennego życia obiekty handlowe i usługowe.

Standard wykończenia

Elewacja klinkierowa zastosowana w trakcie realizacji inwestycji to gwarancja przygotowania wyjątkowego charakteru i elegancji. Dodatkowo taki rodzaj elewacji to pewność najlepszej jakości materiałowej gdyż jest ona odporna na działanie promieni UV czy też wilgoci oraz mrozu. Realizacja całości w oparciu o najlepszej klasy materiały budowlane, nowoczesne technologie związane z instalacjami to gwarancja tego, że mieszkańcy uzyskają dostęp do modułów o najwyższym standardzie wykonania.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Nasz grupa kapitałowa od roku 2012 realizuje inwestycje z branży deweloperskiej. Zaczynaliśmy od jednej, obecnie rozwinęliśmy się tak, że przygotowujemy ponad 20 inwestycji równocześnie. Jeżeli mowa o ofercie mieszkaniowej na terenie miasta Wrocław, w najbardziej prestiżowych dzielnicach i w centrum to jesteśmy obecnie liderem. Mamy w portfolio najbardziej bogatą, szeroką propozycję dla wszystkich zainteresowanych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Szewska 8, 50-122 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
71 797 88 92
Adres email:
sprzedaz@i2development.pl
Lokalizacja