Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowy Oporów
Nowy Oporów
Nowy Oporów

Nowy Oporów

Wrocław, Fabryczna, ul. Awicenny

Opis inwestycji

Nowy Oporów to osiedle składające się z budynków wielorodzinnych w łącznej ilości czterech. Wszystko zlokalizowane zostanie w prestiżowej dzielnic Wrocławia. W ramach inwestycji przygotowanych jest 100 mieszkań, o metrażach od 36,41m2 do 107,95 m2. Mieszkania w opcji 2,3 i 4 pokoje. Mieszkania zaprojektowane w sposób funkcjonalny przygotowane w ramach możliwości własnej aranżacji. Do tego każde z mieszkań posiadać będzie ogródek, taras lub balkon, w zależności od położenia

Budynek A1 i A2 to dwa obiekty w ramach osiedla Nowy Oporów. To budynki kameralne, mające dwa piętra. Pierwsza kondygnacja oraz parter składa się z mieszkań które posiadają trzy oraz czteropokojowe mieszkania, mające dodatkowo ogródki. Pozostałe piętra to przygotowanie mieszkań mających dwa pokoje lub też cztery. Mieszkania te posiadają przestronne balkony. Budynek B to dwie klatki schodowe w których to znajdują się mieszkania posiadające 4 pokoje. Każde z mieszkań ma przestronne balkony. Znajdziemy również tutaj mieszkania posiadające dwa pokoje i niezwykle atrakcyjną cenę. Ostatnie piętro budynku B to lokalizacja dwóch mieszkań o metrażu 106 m2, a do tego wspaniały taras o wielkości 30 m2. Pod budynkiem został zlokalizowany parking dla samochodów gdzie łącznie znajduje się 30 miejsc oraz dodatkowo 2 miejsca dla motocyklów.

Kolejny budynek – C to niezwykle ciekawa propozycja dla szerokiego spektrum odbiorców. Tutaj znajdują się z jednej strony mieszkania posiadające 2 pokoje, o wielkości 40 m2. Klienci mogą skorzystać również z mieszkań o 3 pokojach z oddzielną kuchnią, a także mieszkania 4-pokojowe. Ich metraż dochodzi nawet do 72 m2. Pod tym budynkiem oraz budynkiem B znajdować się będą garaże podziemne, mające 96 miejsc. Dodatkowo przygotowano miejsca postojowe zewnętrzne o ilości 24.

Dodatkowo na mieszkańców czekać będą 64 komórki lokatorskie. Dla dzieci przygotowany zostanie plac zabaw, w pełni bezpieczny i nowoczesny.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
64 komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
parking podziemny w sumie z 96 miejscami postojowymi oraz 24 miejsca naziemne
Realizacja inwestycji:
2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba mieszkań:
100
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja przyjazna okolica komórki lokatorskie kameralne osiedle
Okolica

Osiedle Nowe Oporów zlokalizowane zostało w niezwykle prestiżowym miejscu miasta Wrocław i składa się z czterech budynków. Dokładniej, Nowe Oporów znajduje się przy ul. Awicenny, w południowo zachodniej części miasta. Wystarczy tylko kwadrans by dostać się na wrocławski Rynek. W okolicy inwestycje liczne udogodnienia dla mieszkańców, takie jak choćby przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Do tego dla wszystkich kochających rekreację, kochających wypoczynek takie miejsca jak Lasek Oporowski czy też Park Grabiszyński. Na zakupy można udać się do takich miejsc jak centrum handlowe na Bielanach Wrocławskich czy też Fashion Outlet. Znakomite rozwiązania komunikacyjne, prosty dojazd do obwodnicy Wrocławia A8 oraz na autostradę A4, a także bliskość przystanków komunikacji miejskiej z rozbudowaną siatką połączeń

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Incepti – ludzie zjednoczeni pasją w celu realizacji marzeń.

Każdy człowiek posiada marzenia, każdy o czymś tam myśli. Zawsze tak było, jest i zawsze tak będzie. To nieodłączny element ludzkiego życia, marzenia stają się kołem napędowym ogromnych rzeczy. Niestety, o ile w dzieciństwie mieliśmy niezliczone marzenia, o tyle w dorosłym życiu kompletnie o nich zapominamy. Trudny codziennego dnia, szybki tryb życia, brak czasu na sferę prywatną, wszystko to sprawia, że zapominamy o tym co istotne w naszym codzienny życiu. Zepchnięte w kąt marzenia, brak wiary we własne możliwości, to prowadzi do porażki, do zniechęcenia, do zachowania status quo.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
al. Gen. Józefa Hallera 182/1, 53-203 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
71 720 70 72
Adres email:
biuro@incepti.pl
Lokalizacja