Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Maestro
Maestro
Maestro

Maestro

Wrocław, Krzyki, ul. Schuberta/Vivaldiego

Opis inwestycji

Osiedle Maestro znajduje się przy ulicach Schuberta oraz Vivaldiego, w dzielnicy Krzyki – Jagodno, to południowa część miasta. Całość osiedla składa się z kameralnych budynków. Pierwsze dwa etapy to łącznie 330 lokali. III etap inwestycji to przygotowanie łącznie 125 budynków mieszkalnych, których metraż wynosi od 47 do 81 m2.

Nasza firma prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach III etapu. Cały etap zostanie ukończony w II kwartale 2017 roku

Co nam przyświecało w momencie projektowania osiedla na Jagodnie? Ideą było tworzenie mieszkań prostych do aranżacji ale równocześnie niezwykle różnorodnych. Do tego całość ma być przygotowana w sposób przyjazny.

Niska, kameralna zabudowa, do tego liczne alejki spacerowe, nowoczesne place zabaw oraz podjazdy dla rowerów i wózków to tylko wycinek atrakcji jakie czekają na wszystkich Klientów. Osiedle zaprojektowane w sposób idealny, znakomicie wpisujące się w rozwiązania budowlane stosowane na osiedlu. Realizacja III etapu to przygotowanie kolejnego budynku, który będzie cechował się niezwykłe estetyką oraz dbałością o liczne szczegóły architektoniczne. Mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Na mieszkańców czekają również miejsca postojowe na parkingu podziemnym i komórki lokatorskie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w garażu podziemnym
Miejsca postojowe:
garaż podziemny i naziemne miejsca parkingowe
Realizacja inwestycji:
II kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
455
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

Metraże mieszkań od 47 do 81 m2. Niezwykle funkcjonalny rozkład mieszkań Niska zabudowa, kameralny klimat osiedla Mieszkania parterowe z przestronnymi tarasami Podziemny garaż oraz miejsca postojowe przed budynkiem W pobliżu najważniejsze arterie drogowe, m.in. Autostradowa Obwodnica Wrocławia Harmonogoram spłat 20/80
Okolica

Jagodno to wyjątkowe miejsce. Tutaj spotykają się ogromne, otwarte przestrzenie, niezwykle przydatne do codziennej aktywności fizycznej czy rekreacji oraz niska, kameralna zabudowa mieszkalna. Osiedle jest wyposażone we wszystko co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania czyli przedszkola, restauracje, sklepy, placówki usługowe, przychodnia. Dodatkowo w pobliskim Gaju realizowane są inwestycji w postaci nowej szkoły, nowego przedszkola.

Zaledwie 2 km od osiedla znajduje się Park Brochowski. To park idealnie sprawdzający się jako miejsce spacerów, spotkań ze znajomymi czy też rekreacji w wykonaniu najmłodszych mieszkańców osiedla Maestro. Park Brochowski to jeden z najstarszych tego typu obiektów we Wrocławiu. To niezwykłe park, bogaty w liczne tereny zielone, a do tego urokliwy. Na jego terenie można znaleźć zielony labirynt.

Znakomita lokalizacja to również komfortowe możliwości poruszania się po Wrocławiu jak i wyjazdy za miasto. Szybki dojazd do najważniejszych punktów we Wrocławiu, to szybkie docieranie do autostrady A4. Warto zapoznać się z projektami dzielnicy, planami jej rozwoju. Z uwagi na budowane nowe osiedla zrealizowana zostanie przebudowa ul. Buforowej, dokonana zostanie przebudowa wschodniej części obwodnicy miasta. Maestro to miejsce dla wszystkich tych którzy szukają czegoś wyjątkowego, którzy szukają osiedla blisko centrum ale zlokalizowanego w cichym, kameralnym sąsiedztwie

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

LC CORP to grupa deweloperska która realizuje odpowiedniej klasy inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Nasze nieruchomości powstają w największych polskich miastach czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 20:00
sb. 10:00 – 18:00
Telefon:
71 716 55 71
Adres email:
wroclaw@lcc.pl
Lokalizacja