Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Lokum di Trevi
Lokum di Trevi
Lokum di Trevi

Lokum di Trevi

Wrocław, Krzyki, ul. Międzyleska

Opis inwestycji

Zostań mieszkańcem doskonałego osiedla Lokum di Trevi. To miejsce to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących bezpieczeństwa, nowoczesności, terenów zielonych. To osiedle które gwarantuje ciszę i spokój, a równocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta i zostało wyposażone w niezbędną infrastrukturę handlowo-usługową. Lokalizacja we wrocławskiej dzielnicy Krzyki (w pobliżu Armii Krajowej i Bardzkiej) gwarantuje komfort i swobodę przemieszczenia się po Wrocławiu

Lokum di Trevi realizowane jest w sposób etapowy, a mianowicie:

Etapy I-V to mieszkania od 25 do 93 m2. Całość oddawana do użytku na przestrzeni lat 2011-2016

Etap VI czyli mieszkania mające metraż od 36 do 69 m2, planowane zakończenie etapu w IV kwartale 2017 roku

Etap VII, oddany do użytku w IV kwartale 2017 roku, mieszkania o powierzchniach od 28 do 94 m2

 

To znakomite rozwiązanie zarówno dla rodzin jak i inwestorów.

Na wszystkich którzy zdecydują się tutaj zamieszkać czekają mieszkania o doskonałych układach, przygotowanych z myślą o indywidualnych potrzebach:

kawalerki dla singli lub osób szukających inwestycji pod wynajem,

mieszkania mające po 2 i 3 pokoje to rozwiązanie dla wszystkich młodych par, dla osób które poszukują wygodne lokum na start,

mieszkania mające po 4 pokoje to znakomity pomysł dla rodzin z dziećmi, dla wszystkich szukających ogromnych przestrzeni,

etap VI i VII przewiduje inwestowanie w mieszkania które będzie można dopasować pod siebie, posiadające funkcjonalną zmianę układy przestrzeni,

mieszkania posiadają balkony,

wszystkie budynki zostały wyposażone w system monitoringu oraz windy cichobieżne,

mieszkańcy mogą korzystać z garaży podziemnych oraz miejsc parkingowych

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe naziemne oraz w garażach podziemnych
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
7
Liczba mieszkań:
352
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

przestronne balkony przynależne do wszystkich mieszkań,

nowoczesny system monitoringu

miejsca parkingowe oraz garaż podziemny dla mieszkańców

stylowe fontanny oraz przestronne dziedzińce

strefy zieleni oraz place zabaw

Okolica

Na wszystkich mieszkańców osiedla czekają wyjątkowe miejsca do zabawy oraz wypoczynku, w tym bezpieczny plac zabaw. Przestronne dziedzińce z licznymi strefami zieleni (wyjątkowa roślinność: hortensja bukietowa, berberysy, tawuła japońska, lawenda wąskolistna) to doskonałe miejsce do relaksu. Idealne podkreślenie oryginalności architektury osiedla.

Dodatkowo znajdująca się w etapach II-III inwestycji fontanna będzie stylowym uwieńczeniem architektury otoczenia i z tego powodu, w kolejnym etapie – VII również powstanie fontanna. W okolicy osiedla zlokalizowany jest Park Wschodni oraz nowopowstający Park Tarnogajski, idealne miejsce na spacery. Okolice charakteryzuje cisza oraz spokój, a także doskonałe rozwiązania komunikacyjne, sprawiające, że dojazd do innych części Wrocławia nie stanowi większych problemów.

W ramach inwestycji przygotowaliśmy również pasaż di Trevi z takimi obiektami jak restauracja, kwiaciarnia, sklep spożywczy oraz piekarnia i salon urody. To sprawia, że mieszkańcy mają pod ręką wszystko co niezbędne do codziennego życia. To zysk w postaci oszczędzonych pieniędzy i czasu.

Standard wykończenia

Lokum di Trevi jest niezwykle eleganckim osiedlem które zostało zaprojektowane według najnowocześniejszych trendów w architekturze, a także z użyciem najlepszych rozwiązań budowlanych. To kompleks budynków wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi oraz miejscami parkingowymi i garażami podziemnymi. Całość dopełnia naturalnie w pełni zagospodarowany teren osiedla wraz z techniczną infrastrukturą. Budynki posiadają nowoczesny system monitoringu, wideodomofony oraz windy cichobieżne. Każde mieszkanie na osiedlu Lokum di Trevi zostało wyposażone w najnowocześniejsze antywłamaniowe drzwi wejściowe, a dodatkowo w lokalach na parterze przygotowane są rolety zewnętrzne.

Projektując i aranżując wspólne przestrzenie przygotowaliśmy place zabawa o najwyższych standardach bezpieczeństwa, w pełni wykonane z tartanu. Do tego liczne tereny do relaksu i wypoczynku tylko dla mieszkańców naszego kompleksu. Fontanna zlokalizowana na terenie etapu IV naszego osiedla okazała się doskonałym miejscem do spędzania czasu i dlatego postanowiliśmy przygotować kolejną, w ramach etapu VII.

Tereny zielone nie są dziełem przypadku, wszystko zostało starannie przemyślane, zaprojektowane i zrealizowane. Postawienie na najwyższej jakości rośliny takie jak berberys, hortensja bukietowa, lawenda wąskolistna czy tawuła japońska to coś niespotykanego nigdzie indziej. Elewacje budynków wykonane estetycznie, tylko z najlepszych materiałów i w przepięknej kolorystyce żółci, szarości i bieli dodaje powabu całości inwestycji Lokum di Trevi

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Profesjonalizm, dotrzymywanie terminów, solidność oraz naturalnie realizowanie marzeń naszych Klientów to najważniejsze wartości którym hołduje firma Lokum Deweloper. Wrocław oraz okolice to miejsce w którym realizujemy swoją misję już od roku 2004.

Niezwykle rozbudowana i atrakcyjna baza nieruchomości, do tego wysoki kapitał własny to podstawy stabilnej pozycji naszej firmy na rynku nieruchomości, a także świetlana przyszłość, optymalne zabezpieczenie następnych inwestycji. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność co do gwarantowanego przez nas bezpieczeństwa.

Każdego roku przekazujemy Klientom coraz więcej lokali mieszkaniowych oraz użytkowych. Cechuje nas nowoczesność oraz funkcjonalność realizowanych projektów. W chwili obecnej nasz wynik to około 2800 mieszkań i domów!

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Krawiecka 1, pok. 101, 50-148 Wrocław
Godziny pracy:
wt.-pt. 09:00 – 18:00
pon. 11:00 – 18:00
Telefon:
71 796 66 66
Adres email:
info@lokumdeweloper.pl
Lokalizacja