Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Wiśniowa
Apartamenty Wiśniowa
Apartamenty Wiśniowa

Apartamenty Wiśniowa

Wrocław, Krzyki, al. Wiśniowa 83-85

Opis inwestycji

Apartamenty Wiśniowa to elastyczna oferta dopasowana do różnych potrzeb. Szeroki wachlarz oferty związany z funkcjonalnością mieszkań zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Wysoka jakość wykończenia, przestrzeń we wnętrzach, a także nowatorski charakter sprawiają, że miejsce to idealnie nadaje się do zamieszkania. Możność wyboru z różnego rodzaju mieszkań, posiadających tarasy, ogródki czy balkony, do tego przygotowana pod usługi i handel powierzchnia i miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych to gwarancja uzyskania najwyższego komfortu związanego z miejscem zamieszkania.

Sześć pięter, 248 mieszkań, styl i szyk oraz minimalistyczna forma, to najważniejsze informacje związane z inwestycją Apartamenty Wiśniowa. Mieszkania w inwestycji mają powierzchnię od 23 do 129 m2. Ogromna różnorodność to atut który pozwala każdemu z mieszkańców dowolnie, indywidualnie aranżować własne wnętrza. Projektując mieszkania, niezależnie od ich metrażu, brano pod uwagę stworzenie jak największej funkcjonalności co naturalnie zostało wykonane idealnie. Do tego mieszkania posiadają tarasy o sporych powierzchniach, z których rozpościera się widok na miasto Wrocław oraz okoliczne tereny zielone.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
dwupoziomowy parking podziemny
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba mieszkań:
248
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

Wśród wielu zalet i atutów Apartamentów Wiśniowa warto wymienić między innymi różnorodność oferty, dopasowanej do wielu indywidualnych potrzeb. Szeroki wachlarz powierzchni mieszkań, od 47 do 129 m2. Funkcjonalne projekty z układami od 2 do 5 pokoi. Inwestycja w doskonałym położeniu, znakomite skomunikowanie z całym Wrocławiem. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz infrastruktury usługowej i handlowej

Okolica

Warto zainwestować w Apartamenty Wiśniowa. Znajdują się one w znakomitej okolicy, w pobliżu ośrodki biznesowe między innymi: Google, Volvo oraz McKinsey i PPF Hasco Lek S.A., do tego znakomicie przygotowane rozwiązania komunikacyjne z centrum miasta. Sąsiedztwo Apartamentów Wiśniowa to również siedziby Uniwersytetu Ekonomicznego, Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej. Dodatkowo miasto Wrocław dynamicznie się rozwija, cały czas realizowane są różnego rodzaju inwestycje w centra biznesowe, biurowe i technologiczne. Taka sytuacja sprawia, że zakup Apartamentów Wiśniowa to nie tylko pomysł na życie w komfortowych warunkach ale również inwestycja pod wynajem.

Standard wykończenia

Sześciopiętrowy budynek oferuje zróżnicowane mieszkania z ogrodami i tarasami, parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Zróżnicowana oferta to możliwości wyboru mieszkań 2, 3, 4 i 5 pokojowych, o metrażu pomiędzy 23-129 m2. Zatem standard odpowiedni dla rodzin z dziećmi, singli czy tych którzy poszukują idealnych mieszkań do lokowania kapitału. Lokalizacja na osiedlu Krzyki-Borek to znakomite miejsce do szybkich i komfortowych podróży do centrum Wrocławia. W sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Panorama Nieruchomości to usługi deweloperskie skupione na działaniach związanych ze sprzedażą mieszkań, apartamentów oraz domów jednorodzinnych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Wiśniowa 85c/1, 53-126 Wrocław
Telefon:
502 334 222
Adres email:
biuro@apartamentywisniowa.pl
Lokalizacja