Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ritmo Park
Ritmo Park
Ritmo Park

Ritmo Park

Wrocław, Krzyki, Aleja Śliwowa

Opis inwestycji

Idea, pomysł? Zrealizować znakomitą przestrzeń do życia.

Ritmo Park to nic innego jak odpowiedź na obecne trendy związane z wybieraniem mieszkań. Ritmo Park łączy w sobie nowoczesną architekturę oraz znakomite umiejscowienie wśród wielu terenów zielonych

Osiedle Ritmo Park realizowane jest w zachodniej części Wrocławia. To nieprzypadkowa lokalizacja, to miejsce wyjątkowe, niezwykle modne, wybierane przez osoby aktywne, szukające znakomitego miejsca do zamieszkania we Wrocławiu. Będąc dokładnym należy podać, że Aleja Wiśniowa, Maślice to właśnie konkretna lokalizacja naszej inwestycji. Otoczenie lasów, parków, a także Odry i Ślęzy. Bliskość natury w wielkim mieście – znakomite połączenie.

Żyjąc na obrzeżach wielkiego miasta nic nie tracimy z jego atrakcji. Kiedy chcemy skorzystać z propozycji wielkiego miasta nie potrzeba wiele czasu by dostać się do centrum. Kiedy chcemy odpoczywać, relaksować się, korzystać z aktywności fizycznej – wystarczy wyjść z domu i wybrać jedną z wielu możliwości.

 

Najważniejsze fakty odnośnie inwestycji:

ceny mieszkań od 199 000 zł brutto

cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym – pojedyncze – 16 000 zł/szt brutto

cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym – rodzinne – 24 000 zł/szt brutto

 

Ritmo Park to realizacja dla wszystkich tych którzy chcą odszukać odpowiedniej harmonii, znaleźć odpowiedni balans. Ritmo Park to nowoczesny design oraz liczne tereny zielone. Łącznie przygotowanych zostało aż 102 mieszkania. Wszystko zrealizowane w ramach niskiej zabudowy, a projekty mieszkań cechuje ogromna funkcjonalność. Powierzchnie lokali mieszkalnych zaczynają się od 38, a kończą na 69 m2.

Wszystkie mieszkania zostały przygotowane w odpowiednie elementy, co znacznie poprawia jakość życia w tym miejscu:

duży prywatny taras, idealny na wiosenne i letnie wieczory

balkony przestronne czyli miejsca na relaks, spotkania ze znajomymi

wygodna antresola znacznie zwiększająca powierzchnie mieszkania

 

Dla wygody mieszkańców również windy, a także hala garażowa

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Antresola
Miejsca postojowe:
podziemna hala garażowa
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
102
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

kameralne budynki wygodne antresole spokojne osiedle doskonała lokalizacja
Okolica

Zachodnie części miasta od wielu już lat są przez większość uznawane za niezwykle modną lokalizację. To jedyny w swoim rodzaju klimat, to liczne tereny zielone oraz leśne. To miejsce spokojne, pozwalające na odetchnięcie od zgiełku wielkiego miasta. Dlatego też specjalnie dla Was znaleźliśmy znakomite miejsce, cechujące się ciszą, spokojnym otoczeniem ale na tyle atrakcyjne, że oferuje łatwość w docieraniu do najważniejszych punktów Wrocławia.

W pobliżu znajdują się: Odra oraz ujście Ślęzy. Tam właśnie znajdują się miejsca do wodowania jachtów oraz łodzi. Dla wszystkich tych którzy poszukują rozrywki, aktywności w postaci sportów wodnych na pewno zachwycą takie miejsca jak Wake Park, gdzie można skorzystać z różnorodnej rozrywki. Niedaleko znajduje się również Stadion Miejski gdzie odbywają się liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Na pewno ogromnym atutem naszej inwestycji jest bliskość terenów leśnych, największych we Wrocławiu: Las Rędziński (400 ha) i Las Osobowicki (130 ha) oraz Las Pilczycki (82 ha). To coś czego nie znajdziemy w większości polskich wielkich miast.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Partner Capital Group jest rodzinną firmą, która specjalizuje się w przygotowaniach różnego rodzaju działań na rynku deweloperskim

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Al. Śliwowa 23, 50-001 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
735 200 001
Adres email:
kontakt@pcg.pl
Lokalizacja