Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Atmosfera
Osiedle Atmosfera
Osiedle Atmosfera

Osiedle Atmosfera

Wrocław, Fabryczna, ul. Białodrzewna

Opis inwestycji

Osiedle Atmosfera tworzy 10 budynków, każdy z nich posiada jedną klatkę. Są to obiekty niezwykle eleganckie, posiadają starannie zaprojektowaną elewację jasnego koloru wzbogaconą o elementy drewniane co daje znakomity efekt finalny w połączeniu z sąsiedztwem bujnej zieleni, tworząc przyjemną harmonię, poczucie komfortu.

Osiedle zostało zaprojektowane w oparciu o idee budowania relacji sąsiedzkich. Każda klatka schodowa posiada własne pomieszczenie, odpowiednio zabezpieczone, do przechowywania rowerów. Niektóre z budynków zostały wyposażone w windy. Mieszkańcy mogą również skorzystać z oferty otrzymania własnego miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Staranne zaprojektowane osiedle, wykorzystanie otoczenia w postaci zbiorników retencyjnych wykorzystywanych do podlewania terenów zielonych znacząco wpływa na minimalizację kosztów ich utrzymania. W naszej ofercie znajdują się jedynie mieszkania funkcjonalne, posiadające układ 1, 2, 3 i 4 pokoi. Mieszkania posiadają dodatkowo loggie oraz balkony, w niektórych lokalach zlokalizowanych na pierwszym piętrze przygotowane zostały przestrzenne tarasy o metrażu 180 m2. Zakup mieszkania w inwestycji Atmosfera to gwarancja bezpieczeństwa gdyż wszelkie wpłaty kierowane są na mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe w hali garażowej
Realizacja inwestycji:
lipiec 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
10
Liczba mieszkań:
113
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

system monitoringu osiedlowego nowoczesny i bezpieczny plac zabaw nowoczesne windy funkcjonalne rozkłady mieszkań tarasy o powierzchni sięgającej nawet 180 m2 gwarancja bezpiecznej transakcji osiedle społeczne bujne tereny zielone rozwinięta infrastruktura kąpielisko glinianki doskonała komunikacja z centrum
Okolica

Atmosfera to jeden z elementów wielkiego projektu Nowe Żerniki. Projekt ten zakłada stworzenie modelowego, idealnego osiedla która stanie się perełką architektoniczną Wrocławia z uwagi na to iż miasto w roku 2016 będzie Europejską Stolicą Kultury. Osiedle realizowane jest w pobliżu kąpieliska Glinianki, na zachód od centrum Wrocławia. Oczywiście osiedle nie będzie składać się tylko z obiektów mieszkalnych. Na terenie inwestycji przewidziana jest kompletna infrastruktura użytkowa. Przedszkole, szkoła, dom kultury czy też dom seniora to placówki które zostaną również zrealizowane. Dodatkowo niezbędne do funkcjonowania punkty handlowe oraz usługowe, a także liczne place zabaw i pozostała infrastruktura rekreacyjna.

W pobliżu znajdują się parki (Zachodni, Leśnicki, Złotnicki oraz Pilczycki) które znakomicie sprawdzają się jak teren rekreacyjny i wypoczynkowy. Osiedle i okolica jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Wrocławia. Sieć dogodnych połączeń drogowych oraz rozwinięta komunikacja miejska to ogromne atuty tego miejsca. Jedynie 15 minut jest potrzebnych aby dotrzeć do CH Magnolia Park, a niewiele więcej by znaleźć się na wrocławskim Rynku.

Bardzo łatwo dotrzeć z tego miejsca do niezwykle ważnych arterii miasta Wrocław czyli Obwodnicy Śródmiejskiej. Na osoby nie korzystające z samochodów czeka rozwinięta siatka połączeń linii autobusowych i tramwajowych

Standard wykończenia

Tworząc osiedle Atmosfera ogromną wagę przykładaliśmy do bezpieczeństwa mieszkańców. Dlatego też mieszkania posiadać będą drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy co znacznie przyczyni się do niższych kosztów związanych z ubezpieczeniem mieszkania. Mieszkania na pierwszym piętrze będą posiadać dodatkowo niezwykle wytrzymałe rolety zewnętrzne.

Wszystkie loggie, a także wyjścia na tarasy posiadać będą drewniane wykończenia. To nie tylko elegancka prezencja tych miejsc ale również komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu. Poprzez przygotowanie dużych okien i mieszkań mających nawet 2,80 m udało się stworzyć miejsca idealnie oświetlone.

Gotowe mieszkania posiadać będą instalacje niezbędną do komfortowego życia. Przygotowano między innymi kompletną instalację elektryczną, gniazda wtykowe, przełączniki, a także instalację kanalizacyjną i wodną. Do tego grzejniki płytowe i drabinowe, nowoczesna instalacja domofonowa, teleinformatyczna i telewizyjna.

Każdy detal, element został starannie zaprojektowany. Wszystkie klatki schodowe są zrealizowane w oparciu o wysoki standard, dbałość o szczegóły, dzięki czemu stają się niezwykle eleganckie. Każdy z budynków będzie posiadał własny charakter poprzez wykorzystanie różnorodnej kolorystyki witryn oraz wykorzystaniu artystycznych zdjęć zdobiących strefę wejściową.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

PROFIT Development działa na rynku usług deweloperskich od ponad dziesięciu lat. Firma powstała w roku 2003 i od początku swojej działalności skupia się na wrocławskim oraz łódzkim rynku nieruchomości. Podstawą działania firmy, przygotowania wszystkich inwestycji są wyznaczniki takie jak bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort. To wszystko gwarantuje najlepsze realizacje, zadowolenie klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Szczęśliwa 33, Sky Tower 53-445 Wrocław
Godziny pracy:
pn., śr., pt. 10:00 – 18:00
wt., czw. 10:00 – 19:00
Telefon:
71 388 40 11
Adres email:
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl
Lokalizacja