Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Punkt Piękna
Punkt Piękna
Punkt Piękna

Punkt Piękna

Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 25

Opis inwestycji

Punkt Piękna to inwestycja inna niż wszystkie. To nowoczesne, duże osiedle którego realizacja została rozłożona na kilka etapów. Po zakończeniu wszystkich łączna liczba mieszkań będzie wynosiła 600. Pierwszy etap przewiduje realizację budynku na 144 mieszkań, a także dwóch garaży podziemnych. W ramach realizacji inwestycji przewidziano mieszkania 1- 2- 3- 4- pokojowe których metraż zaczyna się od 31,97, a kończy na 93,63 m2. Mieszkania dodatkowo będą posiadać przestronne balkony oraz tarasy.

Czym cechuje się inwestycja Punkt Piękna? Oczywiście niezwykle nowoczesna, a także ciesząca oko architektura to jeden z jej atutów. Udało się stworzyć miejsce idealne pod każdym względem. Ogromna funkcjonalność, elegancja to wyróżniki tej inwestycji. Mieszkania zostały zaprojektowane tak aby dawać maksimum funkcjonalności. Kupując tutaj mieszkanie ma się 100% pewności bezpieczeństwa inwestycji. Całość inwestycji realizowana zgodnie z Ustawą Deweloperską, kontrolowana regularnie poprzez bank który prowadzi dla niej mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
144
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

nowoczesna architektura

monitoring osiedla

nowoczesne windy

funkcjonalne projekty mieszkań

tarasy do 131 m2 , balkony do 44 m2

bujna zieleń na terenie inwestycji

gwarancja bezpiecznej transakcji

Okolica

Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie Wrocławia. Niecałe 3 km od wrocławskiego Rynku, do tego 2 km to dworców PKP i PKS. W sąsiedztwie znakomicie przygotowana infrastruktura miejska pozwalająca na realizację codziennych zakupów, korzystanie z punktów usługowych. Do tego przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, a dla osób chcących wybrać się na większe zakupy dostępność do takich miejsc jak CH Family Point, CH Ferio Gaj. Blisko inwestycji znajdują się również Sky Tower oraz Arkady Wrocławskie.

Osoby ceniące sobie dostępność terenów zielonych będą zachwycone bliskością Parku Wschodniego, Południowego oraz Skowroniego.

Połączenie z innymi miejscami Wrocławia jest niezwykle proste i komfortowe, a wynika z rozwiniętej infrastruktury drogowej. Doskonały dojazd samochodem w różne miejsca, a także sąsiedztwo przystanków autobusowych i tramwajowych powodują, że nikt nie będzie miał problemów z poruszaniem się po mieście Wrocław.

Standard wykończenia

Projektując budynki stawiamy na najwyższy poziom bezpieczeństwa. W wyniku takich działań oferujemy mieszkania odpowiednio zabezpieczone, posiadające antywłamaniowe drzwi w klasie C czyli najwyższej na włamania. Dzięki temu mieszkańcy znacznie oszczędzą na kosztach ubezpieczenia. W mieszkaniach parterowych dodatkowo przewidziano rolety zewnętrzne.

W ramach realizacji tarasów zielonych postanowiliśmy wejście wykończyć deską, która jest idealnym materiałem użytkowym. Poprzez realizację dużych okien mieszkańcy zyskają odpowiednie oświetlenie lokali. Komfort przestrzenny mieszkań zostanie osiągnięty w wyniku budowy mieszkań o wysokości 2,70 m.

Wszystkie mieszkania posiadać będą niezbędne instalacje do komfortowego życia czyli będą to instalacje elektryczne, kanalizacyjne oraz wodne. Centralne ogrzewanie w oparciu o grzejniki drabinkowe i płytowe oraz realizacja instalacji teleinformatycznych, telewizyjnych i domofonowych to gwarancja wysokiego standardu.

Klatki schodowe zostały zaprojektowane jako miejsca przestronne, a w połączeniu z ich estetycznym wykończeniem tworzą miejsca niezwykle interesujące, dają poczucie komfortu i luksusu.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

PROFIT Development działa na rynku usług deweloperskich od ponad dziesięciu lat. Firma powstała w roku 2003 i od początku swojej działalności skupia się na wrocławskim oraz łódzkim rynku nieruchomości. Podstawą działania firmy, przygotowania wszystkich inwestycji są wyznaczniki takie jak bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort. To wszystko gwarantuje najlepsze realizacje, zadowolenie klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Szczęśliwa 33, Sky Tower 10p., 53-445 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
Telefon:
71 388 40 11
Adres email:
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl
Lokalizacja