Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Impressio
Osiedle Impressio
Osiedle Impressio

Osiedle Impressio

Wrocław, Krzyki, ul. Rymarska 47

Opis inwestycji

Osiedle Impressio z mieszkaniami dewelopera już czeka na wszystkich szukających idealnego miejsca do zamieszkania we Wrocławiu. Przygotowanie różnorodne oferty mieszkaniowej, szeroki wachlarz powierzchni prowadzi do zaspokojenia potrzeb różnych grup odbiorców. Na uwagę zasługują również mieszkania z antresolą. Impressio to doskonałe połączenie mieszkania w spokojnej i cichej dzielnicy z bliskim dostępem do wszystkich atrakcji jakie gwarantuje centrum dużego miasta. Standard inwestycji podnosi rozbudowana infrastruktura okolicy, centrum handlowe, placówki oświatowe, a także miejsca do rekreacji i znakomicie przygotowana oferta komunikacji miejskiej.

Ronson Development proponuje wam nowoczesne nieruchomości w mieście Wrocław. Tylko teraz macie okazję od razu zamieszkać na znakomicie przygotowanym osiedlu Impressio. To inwestycja pod każdym względem wyjątkowa. Na uwagę zasługuje ciekawa i kameralna zabudowa, zrealizowana poprzez przygotowanie budynków które mają jedynie 3 piętra. Powierzchnie mieszkać od 36 do 126 m2, jak i również wybór mieszkania z antresolą prowadzą do tego, że każdy, niezależnie od potrzeb znajdzie dla siebie idealne lokum. Impressio znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Grabiszynek dzięki czemu w otoczeniu jest wiele terenów zielonych, miejsc do rekreacji i aktywności fizycznej.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
136
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja zróżnicowana powierzchnia mieszkań przyjemna i bezpieczna okolica mieszkania z antresolą
Okolica

Mimo tego, iż okolica inwestycji Impressio jest nadzwyczaj cicha i spokojna, to nie oznacza to zamieszkania na odludziu. Miejsce to znajduje się blisko centrum, wystarczy kwadrans jazdy samochodem by dostać się do starego miasta. W pobliżu znajduje się również pętla autobusowa, a powstająca właśnie ulica Racławicka dodatkowo usprawni podróżowanie do innych dzielnic miasta. Niezwykle rozbudowana infrastruktura czeka na wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na Osiedlu Impressio. Sąsiedztwo to również centrum handlowe Borek, dlatego też miejsce to idealne nadaje się do tego by zamieszkać we Wrocławiu.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Ronson realizuje przestrzenie które okazują się być doskonałym, pełnym harmonii połączenie bezpieczeństwa, relaksu, użyteczności i nowoczesności.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Rymarska 47/1, 02-297 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
71 790 40 31/32
Adres email:
aosiecka@ronson.pl
Lokalizacja