Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowy Gaj
Nowy Gaj
Nowy Gaj

Nowy Gaj

Wrocław, Krzyki, ul. Żegiestowska

Opis inwestycji

Wczesnym rankiem udajesz się w pięciominutową podróż samochodem i już możesz korzystać z zalet basenu i aquaparku. Po powrocie jesz wspólne śniadanie rodzinne, a następnie miłym spacerem prowadzisz dzieci do przedszkola, szkoły.

Po ciężkim dniu pracy relaksujesz się w parku lub na lodowisku.

To naprawdę ciekawe możliwości, rozpalające wyobraźnię. Warto więc dokładnie sprawdzić co będzie czekało na Ciebie kiedy postawisz na mieszkanie w inwestycji Nowy Gaj. Ty i cała Twoja rodzina będzie niezwykle zadowolona z tego co można tutaj uzyskać. Bliskość wszystkiego co najlepsze, bliskość tego co potrzebne do codziennego życia.

Dwa nowoczesne budynki, mające siedem kondygnacji to właśnie Nowy Gaj. Minimalizm na zewnątrz, maksymalne wykonane wewnątrz, kompletna funkcjonalność. Elewacja budynków zrealizowania w duchu kubizmu oraz ogromny garaż podziemny. Nowy Gaj zlokalizowany jest przy ul. Żegistowskiej, nieopodal ulicy Borowskiej która prowadzi do centrum miasta. Wszystko to w pólnocno-zachodniej części Gaju.

Podoba Ci się prestiż Gaju? Pragniesz zamieszkać właśnie w tym wyjątkowym miejscu? Nowy Gaj w stu procentach jest tym czego szukasz, co spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy aż 293 mieszkania o kompletnej funkcjonalności, mające metraż od 34 do 99 m2. Przekazanie kluczy dla Klientów już w IV kwartale 2017 roku.

Nowy Gaj to idealne połączenie wysokiej dbałości o komfort mieszkańców i funkcjonalności. Mieszkania posiadać będą ogródki z tarasami lub też balkony. Dla mieszkańców przygotowano dodatkowo pomieszczenia na rowery jak i komórki lokatorskie. Celem zachowania prywatności i bezpieczeństw zostanie przygotowany monitoring, usługa ochrony oraz częściowe grodzenie.

Dodatkowym atutem inwestycji Nowy Gaj będzie między innymi parking podziemny dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka, Oranżeria
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
parking podziemny
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
293
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

różnorodne metraże doskonała lokalizacja bezpieczne osiedle przyjazna okolica
Okolica

Wszyscy mieszkańcy Nowego Gaju mogą liczyć na korzyści wynikające z doskonałego położenia inwestycji. Bliskość przystanków autobusowych pozwala na łatwe poruszanie się po mieście. W pobliżu znajdują się liczne sklepy takie jak Carrefour, Kaufland czy Lidl. Do tego placówki edukacyjne takie jak szkoły, przedszkola i żłobki oraz przychodnie. Naturalnie znajdzie się coś dla wszystkich którzy uwielbiają rekreację czyli bliskość Parku Skowronim oraz aquapark, siłownia i lodowisko.

Nowy Gaj to doskonałe miejsce do zamieszkania, perfekcyjnie skomunikowane z centrum miasta, w otoczeniu kompletnej infrastruktury dzięki czemu każdy mieszkaniec będzie zadowolony z wybory tej lokalizacji.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Vantage Development S.A. to obecnie czołowa firma jeżeli mowa o dynamicznym rozwoju na rynku usług deweloperskich w naszym kraju. Vantage Development koncentruje swoje działania na rynku wrocławskim, gdzie w chwili obecnej przygotowywane są liczne inwestycje mieszkaniowe takie jak Promenady Wrocławskie czy osiedle Centauris, jak i inwestycje w obiekty handlowe oraz biurowe.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Ślężna 116A, 53-111 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
71 78 09 105
Adres email:
b.sanecki@vantage-sa.pl
Lokalizacja