Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Vienna Ołtaszyn Classic
Vienna Ołtaszyn Classic
Vienna Ołtaszyn Classic

Vienna Ołtaszyn Classic

Wrocław, Krzyki, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Opis inwestycji

Domy w zabudowie szeregowej, zaprojektowane w oparciu o funkcjonalność to właśnie Vienna Ołtaszyn Classic. To nasza kolejna, już siódma inwestycja przygotowana na terenie miasta Wrocław.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, a także chroniąc prywatność, przygotowaliśmy w pełni grodzone osiedle. W okolicy osiedla znajduje się jedynie niska i kameralna zabudowa, zarówno jedno jak i wielorodzinna. Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość, komfort, zadowolenie z zamieszkania właśnie tutaj. Polecamy nasze osiedle z uwagi, iż przygotowaliśmy w ramach inwestycji opcję „inteligentnego domu”.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Garaż, Garderoba, podjazd
Miejsca postojowe:
garaż i miejsce postojowe do każdego domu
Typ budynku:
Segment
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

Opcja "Inteligentny dom" Domy w szeregowej zabudowie, metraż 109-127 m2 Podwyższony standard Domy posiadają ogród, garaż i miejsce postojowe Brak skosów na I Piętrze
Okolica

Znakomita lokalizacja, wszystko w zasięgu ręki. W pobliżu inwestycji znakomicie przygotowane tereny zielone, rekreacyjne, wypoczynkowe. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także szybkość i komfort dotarcia na Bielany Wrocławskie gdzie znajduje się kompleks handlowy. Wpływ na jeszcze lepsza możliwości komunikacji będzie miała Wschodnia Obwodnica Wrocławia.

W sąsiedztwie między innymi sklepy, gastronomia, placówki oświatowe typu szkoła czy przedszkole. Również Aquapark, kluby fitness oraz kompleks handlowy na Bielanach Wrocławskich. Wszystko to daje gwarancję, że zamieszkanie na osiedlu Vienna Ołtaszyn Classic to najlepszy wybór z możliwych.

W pobliżu osiedla znajdują się taki interesujące miejsca jak choćby kompleks Zamku Topacz, jak Tor Wyścigów Konnych Partynice. Mnogość ścieżek rowerowych, wiele miejsc do aktywnych spacerów, znakomicie przygotowany stadion sportowy z różnego rodzaju urządzeniami rekreacyjnymi oraz Park Kleciński, to miejsca które znacznie wpłyną na najwyższy komfort zamieszkania właśnie na Osiedlu Vienna Ołtaszyn Classic

Standard wykończenia

Standard domów na naszym osiedlu to między innymi wyposażenie ich w rolety w oknach, w systemie automatycznym. Do tego wszystkie bramy wjazdowe, czy to na osiedle czy do garaży, będą obsługiwane za pomocą pilotów elektrycznych. Projekt domów przewiduje możliwość instalacji kominka.

Brak skosów na I piętrze, dokładnie przygotowana i zrealizowana aranżacja każdego domu to gwarancja zadowolenia mieszkańców z uwagi na przestrzenie we wszystkich wnętrzach. To również prawidłowe naświetlenie powierzchni mieszkalnej, a także znakomicie przygotowane tereny zielone w postaci prywatnych ogródków. Z uwagi na stawianie na najwyższe standardy, realizację koncepcji gwarantującej doskonały komfort, przygotowaliśmy po dwa miejsca postojowe (jedno w garażu).

Domy posiadać będą domofony oraz niezwykle innowacyjną funkcję pod tytułem „inteligentny dom”.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Vienna Development koncentruje się na rynku nieruchomości we Wrocławiu i regionie wrocławskim. Inwestuje w budowę i sprzedaż domów wolnostojących, szeregowych, a także mieszkań. To rzetelna i renomowana firma deweloperska.

Starannie wybieramy miejsce na nasze inwestycje, tak aby znajdowały się one w najlepszych lokalizacjach, by w ich sąsiedztwie znajdowała się pełna infrastruktura, warunki do komfortowego życia, wypoczynku.

Nasza oferta jest wyjątkowa z wielu względów. W trakcie prac korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów, wykorzystujemy nowoczesne technologie, stawiamy na najlepszy standard realizacji, wykonania. Przygotowuje ofertę mieszkaniową dla osób które cenią sobie wysoką jakość, przystępne ceny, szukają miejsc bezpiecznych i spokojnych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Rynek 60, 50-116 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
Telefon:
71 733 61 67
Adres email:
biuro@viennadevelopment.pl
Lokalizacja