Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Rodzinny Gaj
Rodzinny Gaj
Rodzinny Gaj

Rodzinny Gaj

-
Wrocław, Krzyki, ul. Kłodzka 1

Opis inwestycji

Osiedle Rodzinny Gaj to łącznie 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych które zostały zlokalizowane w cichej i pełnej zieleni wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Gaj. Miejsce stworzone dla wszystkich tych którzy poszukują ciszy, spokoju, miejsca do relaksu czy rekreacji ale i nie chcą być odcięci od możliwości i infrastruktury wielkiego miasta.

Cel numer jeden naszej firmy to przygotowanie inwestycji mieszkaniowych dla wszystkich osób które stawiają na pierwszym miejscu takie rozwiązania jak nowoczesność, estetyka oraz najwyższy standard wykonania. W ramach prowadzenia I Etapu naszej inwestycji zostaną przygotowane dwa budynki, każdy posiadający 4 piętra, mające w sumie 109 mieszkań. Powierzchnia mieszkań w przedziale 36,96 – 66,99 m2. Projekty lokali zakładają optymalne wykorzystanie zalet jakie daje otoczenie. W tym celu przygotowane zostaną mieszkania funkcjonalne, o doskonałym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki i tarasy, te na pozostałych piętrach własne balkony. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano miejsca na parkingu w podziemnym garażu, a także miejsce zewnętrzne na terenie osiedla. Wygodne i bezpieczne poruszanie po budynku, z mieszkań do hali garażowej zapewniać będą cichobieżne windy.

Celem poprawy komfortu zamieszkiwania na Osiedlu Rodzinny Gaj zrealizowane zostaną także miejsca dla rowerów oraz oczywiście bezpieczne place zabaw.

 

Wszystkie elementy osiedla zostały starannie przemyślane i zaprojektowane, nie ma tutaj miejsca na jakikolwiek przypadek. Dlatego mieszkańcy otrzymują wszystko co najlepsze, tylko najwyższy standard. Zatem garaż podziemny połączony z mieszkaniami windą. Place zabaw dopasowane do wieku różnych dzieci. Ogrody i tarasy przestronne, także przestrzenne balkony pozwalające na ich dowolną aranżację. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie nowoczesny system monitoringu.

Wybór odpowiedniego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Z tego względy przygotowaliśmy ofertę tak by zaspokoić różnorodne gusta, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Funkcjonalność, komfort użytkowy, wysoki standard. W toku wieloletniej działalności wiemy jak wszystko przygotować na najwyższym poziomie i dlatego w ofercie Osiedla Rodzinny Gaj każdy znajdzie coś dla siebie. 1-pokojowe mieszkania dla singli, czy też mieszkania mające po 2 i 3-pokoje dla rodzin i nie tylko. Inwestycja w nowe mieszkanie to dopiero początek, należy również odpowiednio je zaaranżować. Nasze mieszkania to pole do popisu i każdy będzie mógł posiadać wnętrza o jakich tylko marzył, a dodatkowo w ogródkach czy na balkonie stworzyć własną strefę relaksu i spokoju.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz bezpłatne naziemne miejsca postojowe znajdują się na wyznaczonych parkingach w obrębie osiedla
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
109
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja funkcjonalne mieszkania i do tego innowacyjne to najwyższy komfort dla Mieszkańców system monitoringu windy ogólnodostępne miejsca parkingowe
Okolica

Rodzinny Gaj to osiedle które będzie w kręgu zainteresowań szerokiego grona odbiorców. Liczne walory okolicy akie jak trasy rowerowe, tereny zielone, a do tego doskonałe możliwości podróżowania po mieście, dojazd komunikacją miejską lub samochodem do centrum wygodnie i szybko. Dodatkowo okolica posiada pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego życia. Mamy tutaj liczne obiekty handlowe i usługowe. Mamy centrum handlowe Ferio Gaj, przychodnię, szpital czy też halę targową. Do tego pełna oferta oświatowa czy Wrocławski Park Wodny.

Standard wykończenia

Nasza firma stawia na wysoką jakość w każdym elemencie realizowanych inwestycji. Trzeba wiedzieć, że przygotowanie każdego detalu, nawet najdrobniejszego ma wpływ na ostateczny kształt danej inwestycji. Dlatego wszystkie nasze realizacje dają pełną gwarancję doskonałej jakości, najlepszy standard wykonania oraz doskonałą architekturę która przez lata się nie zestarzeje.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Spółka rodzinna Wrobud, działająca na lokalnym, wrocławskim rynku nieruchomości, w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm deweloperskich na rynku wrocławskim dzięki czemu mamy realny wpływ na pozytywne kształtowanie przestrzeni miasta Wrocław i okolic. Początek historii naszej firmy to rok 1971 co jest doskonałym prognostykiem na udaną współpracę z nami

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Szczecińska 7, 54-517 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 16:00
Telefon:
71 35 35 790
Adres email:
joanna.baszkowska@wrobud.pl
Lokalizacja