Wynajem podnośników

2019-05-21

Podnośniki nożycowe, to dziś już praktycznie niezbędny sprzęt na każdej większej budowie czy hali magazynowej. Nie sposób wyobrazić sobie już pracowników, którzy po ogromnym magazynie biegają z drabinami czy też wspinają się po innych konstrukcjach. Podnośnik dostosowany do miejsca oraz specyfiki pracy, rozwiązuje problem wysokości w sposób bezpieczny i ergonomiczny. Ich mobilność znacząco wpływa na czas pracy i wydajność pracowników.

Wynajem podnośników

Podnośniki nożycowe

Na rynku dostępnych jest klika rodzajów podnośników nożycowych:
- podnośniki jednonożycowe,
- podnośniki dwu i trzynożycowe,
- podnośniki wielonożycowe.

Zależnie od ich przeznaczenia można wybrać model bardziej mobilny, przeznaczony do przenoszenia dużych ciężarów jak podnośniki jednonożycowe czy też o dużym zasięgu. Czasem konieczne jest wykorzystywanie kilku rodzajów podnośników, jak wiec rozwiązać ten problem bez uszczerbku dla finansów firmy?

Wynajem podnośników nożycowych

Rozwiązaniem jest wynajem podnośników czy to krótkoterminowo czy tez na dłuższy okres. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie pracy urządzenia przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.
Dzięki pracy podnośników także praca ludzi jest maksymalnie efektywna, właśnie z powodu eliminacji przestoi podnośniki nożycowe stają się coraz bardziej pożądanym sprzętem specjalistycznym zarówno w fabrykach, magazynach ale też na placach budowy.

Obecnie oferta wynajmu obejmuje cały szereg sprzętu pozwalającego prowadzić roboty na wysokości, zastosowanie podnośników wpłynęło też na organicznie wypadków w pracy na wysokości a tym samym zwiększyło bezpieczeństwo pracowników. Decydując się na wynajem sprzętu specjalistycznego warto sprawdzić jego stan techniczny a także aktualność badań Urzędu Dozoru Technicznego. Wykorzystując podnośniki nożycowe mamy możliwość przenoszenia nie tylko wielkich gabarytów ale też bardzo ciężkich ładunków czy nawet większej ilości ludzi, ponieważ na rynku dostępne są podnośniki mogące zmieścić na swoim pokładzie nawet siedem osób- według deklaracji producenta.

Artykul opublikowany: 2019-05-21 / w dziale: Budownictwo