Zamieszkaj w Olimpia Port, w słonecznych mieszkaniach nad Odrą

2018-06-30

Archicom proponuje słoneczne mieszkania nad Odrą. Deweloper doskonale znany we Wrocławiu, przedstawia nową inwestycję Olimpia Port, gdzie można znaleźć różnorodne mieszkania w układzie 2, 3, 4 lub 5 pokoi. Każde z oferowanych mieszkań ma dostęp do tarasu, balkonu lub ogródka.

Zamieszkaj w Olimpia Port, w słonecznych mieszkaniach nad Odrą

Osiedle Olimpia Port to gwarancja dostępu do maksymalnego komfortu. Nowoczesne projekty, nowoczesne technologie, liczne sklepy, usługi, placówki zdrowotne oraz restauracje w pobliżu. Osoby ceniące sobie aktywny tryb życia będą zadowolone z dostępu do licznych ścieżek rowerowych, boisk oraz terenów zielonych w pobliżu inwestycji.

Inwestycja Olimpia Port to maksimum bezpieczeństwa, czyli całodobowa ochrona, windy, monitoring, a także w pełni nowoczesne i komfortowe garaże podziemne, miejsca na rowery oraz komórki lokatorskie. W pobliżu osiedla Olimpia Port znajduje się Park Kolumba, czyli doskonałe miejsce na popołudniowe spacery z rodziną, lub codzienne treningi biegowe.

../media/art/73/olimpia-port2.jpg

../media/art/73/olimpia-port3.jpg

../media/art/73/olimpia-port4.jpg

../media/art/73/olimpia-port5.jpg

Olimpia Port to znakomity przykład nowoczesnej architektury, połączonej z duchem dawnych czasów. Elewacje wykończone drewnem, szklane balustrady oraz panoramiczne okna. Wszystko to sprawia, że mieszkanie w Olimpia Port jest idealne w każdym calu.

Zobacz profil inwestycji: Olimpia Port

Artykul opublikowany: 2018-06-30 / w dziale: Nowe inwestycje