Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Sprawdź ofertę mieszkań na osiedlu Nove Olendry w Poznaniu

2019-01-25

Zakup mieszkania nie jest prostą decyzją. Obecnie na rynku nieruchomości pojawia się coraz więcej atrakcyjnych ofert z mieszkaniami. Większość osób chciałaby zamieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie mieć stały dostęp do natury. Znalezienie tego typu mieszkania to naprawdę duże wyzwanie. Współcześnie doskonałą i atrakcyjną ofertą spełniającą powyższe warunki są ​nowe mieszkania Poznań​.

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Sprawdź ofertę mieszkań na osiedlu Nove Olendry w Poznaniu

Mieszkania mieszczą się na osiedlu Nove Olendry w Poznaniu. Są dedykowane osobom ceniącym bliskość natury, możliwość aktywnego wypoczynku, a także szybkiego dotarcia do centrum miasta. Zostały zaprojektowane przez doświadczonego dewelopera Novaform, który należy do holenderskiego holdingu Klok.

Zalety osiedla Nove Olendry

Osiedle Nove Olendry położone jest na Naramowicach w Poznaniu. Otaczają je naturalne tereny zielone - bliskość Rezerwatu Żurawiniec, wybrzeża Warty, Nadwarciańskiego Szlaku Rowerowego, stawów rybnych oraz leśniczówki czynią z tej lokalizacji niewątpliwie ekologiczne i atrakcyjne miejsce w Poznaniu. Tutaj nie ma czasu na nudę! Każdego dnia można efektywnie zaplanować swój dzień, spędzić aktywnie czas na rowerze lub przygotować rodzinny piknik.
Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę miejską, która umożliwia mieszkańcom szybkie i bezproblemowe dotarcie do centrum miasta. Właśnie realizowana jest inwestycja budowy tramwaju na Naramowice oraz ulicy Nowej Naramowickiej. Opracowane nowoczesne usprawnienia komunikacyjne sprawią, że mieszkania Poznań wkrótce staną się najcenniejszą ofertą mieszkaniową w tym regionie. Póki, co osiedle pochwalić się może dobrze zagospodarowanymi lokalami użytkowymi w całej dzielnicy. W bliskim otoczeniu mieszkań w Poznaniu znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, placówki bankowe, poczta, stacja benzynowa, przychodnia, apteka i wiele innych niezbędnych instytucji.

Nowe mieszkania Poznań – oferta i cechy, charakterystyczne zabudowy

Nowe mieszkania Poznań​ ​to doskonała oferta zarówno dla osób samotnych, jak również rodzin z dziećmi. Każdy odnajdzie tu spokój i harmonię, a także bez problemu spełni się zawodowo. Mieszkania urządzone są w nowoczesnym stylu i wykorzystują ekologiczne rozwiązania – fotowoltaiki. Energia pochodząca z zastosowania fotowoltaiki pozwala zasilić powierzchnie wspólne na osiedlu.

Nowe mieszkania Poznań​ to spójne połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz nowoczesnych rozwiązań. Mieszkania są bardzo klimatyczne, przyjazne naturze i doskonale wpasowane w otoczenie. Ich wiodącą wizytówką jest unikatowa zewnętrzna elewacja wykonana z mineralnej płytki klinkierowej.

Mieszkania w Poznaniu budowane są przez profesjonalnego dewelopera, który posiada ogromne doświadczenie w zabudowie jedno- i wielorodzinnej. Jego obszerna wiedza oraz wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że mieszkania w Poznaniu stworzone są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują komfort oraz podnoszą standard życia.

NoveOlendry​ uważane są za osiedle, w którym każdy chciałby zamieszkać. Składa się ono dwóch nowoczesnych i czterokondygnacyjnych budynków. Oferta mieszkań zachwyca nie tylko lokalizacją, ale również wyposażeniem budynków – windy, tarasy, ogródki, antresola. Dostępne mieszkania mają zróżnicowaną powierzchnię od 31 m kw do 83 m kw. Lokale położone na najwyższym piętrze posiadają stylowe antresolę, które dodatkowo wyróżniają mieszkanie i dają poczucie większej swobody.

Nove Olendry

Nove Olendry

Nove Olendry

Nove Olendry

Artykul opublikowany: 2019-01-25 / w dziale: Nowe inwestycje