Domek letniskowy na lato - wywiad z dyrektorem Eko Architektura

2020-07-14

Solidny domek letniskowy to doskonała inwestycja dla posiadaczy mieszkań w dużych miastach. Dzięki weekendowym wyjazdom na działkę można się zrelaksować i odpocząć od codziennego zgiełku, spędzając czas na łonie natury. Jednak wybór odpowiedniego domku, nie jest taki prosty jak początkowo mogłoby się wydawać. Idealny domek powinien być stylowy, solidny i komfortowy. W marzeniach pojawia się zadaszony taras na którym można przesiadywać podczas brzydkiej pogody i piękny projekt, którym można byłoby cieszyć oko przez wiele lat dzięki dobremu budulcowi i porządnemu wykonaniu. Gdzie szukać domku letniskowego z wyobraźni, kiedy decyzja o zakupie zostanie podjęta? Z pomocą przychodzi firma Eko Architektura, a dzisiaj na pytania odpowie jej dyrektor - pan Przemysław Balcewicz.

Domek letniskowy na lato - wywiad z dyrektorem Eko Architektura

Ekologiczne domki, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Panie dyrektorze, dlaczego warto skorzystać z Waszych usług? Czym się one wyróżniają?

W naszej firmie zatrudniamy tylko profesjonalistów. Dzięki temu doświadczeni projektanci pomogą w urzeczywistnieniu wymarzonych domków letniskowych. Osoby zajmujące się architekturą wnętrz dopasują również rozmieszczenie i wyposażenie wszystkich pomieszczeń tak, aby odzwierciedlały one jak najdokładniej potrzeby klienta. Sprawny dział logistyki zawsze dba o wykonywanie zamówień dla czas. Terminy produkcji są stosunkowo krótkie. Nie ma potrzeby długiego oczekiwania, wystarczą już 3-4 tygodnie aby domek był gotowy do użycia. Stawiane przez nas budynki są ekologiczne. Drewno samo w sobie jest surowcem odnawialnym. Dodatkowo dzięki ociepleniu nie wymaga zużycia dużej ilości energii. 

Czy warto zainwestować w drewniany domek?

Jak najbardziej. Drewno ma wiele zalet, m.in:

  • jest długotrwałym materiałem budulcowym
  • zaimpregnowana budowla drewniana jest bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne
  • w drewnie pozostaje żywica, która ma bardzo dobry wpływ na drogi oddechowe dzięki zawartym w niej olejkom eterycznym
  • drewniane ściany sprzyjają pochłanianiu wilgoci co reguluje temperaturę w pokojach

Domek drewniany to bardzo dobra opcja dla osób mieszkających w mieście. Współgrają ze środowiskiem naturalnym, wzmacniając poczucie bliskości z naturą. Taki budynek można dopasować do różnorodnych potrzeb. Domki mogą być małe i duże, parterowe i piętrowe. Można połączyć je z garażem, wzbogacić o altankę czy saunę. 

Czy domek letniskowy to inwestycja na każdą kieszeń?

Jakie nakłady finansowe należy przeznaczyć na domek letniskowy?

Ceny domków są uzależnione od wielu różnych czynników. Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroki wachlarz ofert. W związku z możliwością personalizacji gotowych projektów oraz tworzenia zupełnie nowych, nie da się konkretnie określić jednego przedziału cenowego. Jest on po prostu uzależniony od wyborów klientów. Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku, nasze ceny są wciąż monitorowane i dostosowywane do możliwości i potrzeb klientów. Naszym założeniem jest produkcja budowli drewnianych po możliwie najniższych cenach, za najlepsze jakościowo materiały. Zamówienia realizowane są szybko - maksymalny czas to 6 tygodni. Jeśli projekt jest wyjątkowo skomplikowany i wymaga dużych nakładów pracy klient jest o tym na bieżąco informowany. Produkty są wciąż doskonalone, a proponowane ceny najbardziej atrakcyjne na rynku. Dodatkowo każdy nasz domek jest objęty gwarancją.

Czy może Pan przybliżyć ogólne warunki gwarancji?

Jako wiodący producent domków letniskowych starannie selekcjonujemy materiały, z których wykonujemy nasze domki. Wysokiej klasy fachowcy czuwają nad każdym etapem produkcji. Jednak zawsze może przydarzyć się wada fabryczna, którą obejmuje gwarancja - klient po otrzymaniu uszkodzonego produktu może go zwrócić w stanie nienaruszonym. Sytuacje takie zdarzają się rzadko i staramy się do nich nie dopuszczać, skrupulatnie dbając o jakość wytwarzanych przez nas produktów. 

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
https://chaletpro.fr/

Artykul opublikowany: 2020-07-14 / w dziale: Budownictwo