Najpopularniejsze projekty domów w roku 2019 – sprawdź propozycje biura projektowego KB Projekt!

2019-08-26

Biuro projektowe KB Projekt dobrze znane jest przez tych, którzy planują budowę swojego domu – niezależni od tego, czy ma on mieć 50, czy 250 m2, jedynie parter, czy nawet kilka pięter. Oferta biura jest niezwykle rozbudowana i chętnie korzystają z niej nie tylko prywatni inwestorzy, lecz również duże firmy deweloperskie. KB Projekt zachęca również cenami – obecnie wiele z ich projektów możemy zakupić w cenie wynoszącej jedynie 900 zł. To chyba idealna okazja, by poznać ich najbardziej popularne i najlepiej sprzedające się projekty!

Zanim jednak do nich przejdziemy, warto pamiętać, że biuro KB Projekt zawsze wyraża darmową zgodę na wszystkie zmiany, które w danym projekcie chcemy wprowadzić. Część z nich nie będzie potrzebowała nawet przeprojektowania, a wynika to z Prawa Budowlanego, które określa zmiany zaliczające się do tzw. nieistotnych odstępstw od projektu. Zaliczają się do nich m.in. zmiany rodzaju elewacji, zmiany przeznaczenia pomieszczeń, wiele zmian dotyczących instalacji, zmiany układu wewnętrznych ścian czy nawet dodawanie lub likwidacja okien oraz drzwi. Wszystkie one zaliczają się do nieistotnych odstępstw od projektu, ich wprowadzenie więc będzie znacznie prostsze oraz mniej kosztowne.

https://www.kbprojekt.pl/najchetniej-kupowane-projekty-domow-kolekcja

Tymczasem, oto najbardziej popularne projekty biura projektowego KB Projekt.

Projekt domu IRYZYNA (Kod: DM-6645)

Oto jednorodzinny dom z antresolą. Powierzania mieszkalna w tym przypadku wynosić będzie 112,80 m2. Całość cechują minimalistyczne elewacje, jednak jest ona niezwykle nowoczesna i atrakcyjna wizualnie – nic więc dziwnego, że projekt ten stał się tak popularny. Całość została też bardzo praktycznie przemyślana, wszystko po to, by przestrzeń została zaplanowana jak najwygodniej. Budynek pokrywa dość stromy, dwuspadowy dach, o kącie nachylenia wynoszącym 35 stopni. Całość sprawdzi się również na dość wąskich działkach – aby zdecydować się na budowę, musi ona posiadać przynajmniej 16,2 m szerokości.

Olbrzymie wrażenie robi taras, jednak na parterze czekają na nas jeszcze WC, osobna łazienka, kotłownia, która została połączona z pralnią, schowek, kuchnia, salon połączony z jadalnią oraz dwa pokoje. Na poddaszu czeka na nas również przytulna antresola, do tego łazienka, pokój i pomieszczenie gospodarcze.

Projekt domu CZAJKÓW (Kod: DM-5582)

Oto idealna propozycja dla osób, które szukają domu niewielkiego, taniego nie tylko w utrzymaniu, ale również w budowie. Jest to jeden z tych projektów, które możne stać się znakomitą alternatywą dla niewielkich mieszkań kupowanych w dużych miastach. W tym przypadku powierzania mieszkalna wynosi 68 m2, nie jest więc tak mała, zwłaszcza w porównaniu do wielu wspomnianych już wcześniej mieszkań. Całość prezentuje się naprawdę prosto, sam dom posiada również poddasze. Znajdują się na nim dwa pokoje, na parterze natomiast możemy liczyć na pokój, łazienkę oraz salon połączony z jadalnią. Opcja ta idealnie sprawdzi się w przypadku rodzin niewielkich.

Projekt ten sprawdzi się również tam, gdzie posiadamy niezwykle wąską działkę – aby zdecydować się na budowę, szerokość musi wynosić przynajmniej 14,5 m, nie jest to więc wartość duża.

W tym momencie warto wspomnieć, że biuro KB Projekt posiada w swojej ofercie naprawdę wiele innych domów, które idealnie sprawdzą się na działkach wąskich. W przypadku tych, których szerokość nie przekracza 16, 14 lub nawet 12 metrów, również możemy zdecydować się na funkcjonalne rozwiązania. Więcej oczywiście o tej ofercie można dowiedzieć się na stronie biura, na którą zapraszamy.

Projekt domu RUMIANKOWO (Kod: DM-6542)

Oto idealna propozycja dla klientów, którzy poszukują domu jednorodzinnego, z poddaszem, który ma zostać wykonany w technologii drewnianej. Jak widać, jest ich naprawdę sporo – sam projekt jest jednak nad wyraz atrakcyjny, stąd jego popularność nie może dziwić. Całość została pokryta dwuspadowym, stromym dachem, którego kąt nachylenia wynosi 45 stopni. Jak deklarują samo biuro, projekt ten idealnie sprawdzi się w górach oraz na terenach górzystych. Oczywiście idealnie nada się nie tylko jako dom mieszkalny, ale również jako budynek rekreacyjny, odwiedzany kilka razy do roku. Powierzchnia w tym przypadku jest dość znaczna, wynosi bowiem 130,5 m2 – jeżeli poszukujemy domu rekreacyjnego, jest to wartość dość spora.

Całość wyróżnia klasyczna bryła, zastosowana lukarna, wiele okien. W elewacji ogrodowej znajduje się również wyjście na niewielki taras. Aby zdecydować się na budowę, musimy posiadać działkę o szerokości wynoszącej przynajmniej 17,6 m. Dom oczywiście posiada poddasze – znajdziemy na nim łazienkę oraz aż trzy pokoje, na parterze natomiast czekają na nas kuchnia, spiżarnia, kotłownia, łazienka, jeszcze jeden pokój oraz pokój dzienny. Aż cztery pokoje sprawiają, że dom ten idealnie sprawdzi się nawet w przypadku większych rodzin.

Projekt domu OŚNIEŻA (Kod: DM-6649)

Oto ostatni z projektów, który dzisiaj przedstawimy. Dom ten będzie nie tylko minimalistyczny, ale również modernistyczny. Nie zabrakło tutaj coraz modniejszej i popularnej w wielu domach antresoli, sama powierzchnia mieszkalna w tym przypadku wynosić będzie 113 m2. Całość idealnie sprawdzi się dla klientów, którzy poszukują średniej wielkości domu, bez garażu, z dwuspadowym dachem. Aby zdecydować się na budowę, nasza działka musi posiadać przynajmniej 16 m szerokości.

Na poddaszu czeka na nas antresola, pokój, łazienka oraz garderoba, na parterze natomiast będą to dwa pokoje, garderoba, spiżarnia, kuchnia, łazienka, kotłownia oraz salon z jadalnią.

A to tylko kilka z naprawdę wielu znakomitych projektów przygotowanych przez biuro KB Projekt. Oferta ta powiększa się z miesiąca na miesiąc, a pracownicy starają się odpowiadać na coraz to nowsze trendy oraz potrzeby swoich klientów. Niezależnie od tego, jakiego domu poszukujemy, warto sprawdzić pełną ofertę biura – w końcu czeka na nas tam nie tylko wiele projektów, ale również znakomite ceny. 900 zł za projekt domu to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku – warto sprawdzić, jak wiele możemy otrzymać w tak niskiej cenie!

Artykul opublikowany: 2019-08-26 / w dziale: Budownictwo