Zamieszkaj w domu swoich marzeń!

2018-07-27

Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby zamieszkać w miejscu, które będzie dawało nam poczucie bezpieczeństwa, oazy, a poza tym okaże się ładne i funkcjonalne. Dziś jest to możliwe. Wszystko to za sprawą inwestycji Dom Moich Marzeń w Baninie, która cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych kupujących i można o niej powiedzieć, że faktycznie – potrafi spełnić niejedno marzenie!

Zamieszkaj w domu swoich marzeń!

Kiedy myślimy o wymarzonym miejscu do zamieszkania, w głowach pojawiają nam się różne wizje. Możemy – na przykład – chcieć posiadać własny ogródek, w którym będą bawiły się nasze dzieci, lub wielkie okna, przez które obserwować będziemy świat budzący się wiosną do życia, albo po prostu – chcielibyśmy, aby nasz dom reprezentował ciekawy design, oparty na nowoczesnych trendach architektonicznych i kolorach.

Okazuje się, że to wszystko jest jak na wyciągnięcie ręki. Wystarczy przyjrzeć się inwestycji domów w Baninie, która powstaje pod okiem inwestora Dom Moich Marzeń.

A co takiego przemawia za wyborem tego właśnie osiedla?

1. Nowoczesny wygląd domów i całego osiedla

Nie da się ukryć, że wizualizacje, jakie możemy obejrzeć na oficjalnej stronie dewelopera, przyciągają wzrok i naprawdę cieszą oko. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby godnie ukazywało nowoczesny styl budownictwa – z zachowaniem zarówno wierności współczesnej technice architektonicznej, jak i designowi, który mocno wyróżnia Nowe Banino na tle innych inwestycji.

Dodatkowym atutem jest ciekawy projekt całego osiedla. Składało się ono będzie ze 150 domków, które łączyć będą przemyślane alejki z ławkami, placem zabaw, bogatym oświetleniem i zielenią.

2. Cena domu jest niższa niż cena mieszkania!

Warto zwrócić uwagę również na kwestię finansową. Jak zapowiada inwestor – dom w Baninie będzie można kupić w cenie niższej niż mieszkanie w Gdańsku czy innej części Trójmiasta. Za taką kwotę staniemy się posiadaczami 3- lub 4-pokojowego domu piętrowego o nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalności, zamiast 2-3 pokojowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty w Gdańsku. Taka oferta kusi i wydaje się być jedną z najkorzystniejszych na trójmiejskim rynku nieruchomości (zarówno pierwotnym jak i wtórnym).

3. Dobra lokalizacja, której nie pożałujemy

Czynnikiem wpływającym na pozytywny odbiór osiedla jest również jego lokalizacja. Zostało ono wybudowane w Baninie, z którego w krótkim czasie dojedziemy zarówno do Gdańska, Sopotu, jak i Gdyni. Szacuje się, że podróż samochodem potrwa około 30 minut, co w perspektywie zatłoczonego centrum jest jak marzenie. Do dyspozycji mieszkańców w kwestii transportowej pozostawać będą również linie autobusowe oraz kolej PKM zlokalizowana w niedalekiej odległości od osiedla.

Artykul opublikowany: 2018-07-27 / w dziale: Nowe inwestycje