Luksusowe apartamenty na Wilanowie na sprzedaż.

2018-09-12

Wilanów Tulip to niezwykle oryginalna i ciekawa inwestycja mieszkaniowa. Powstaje w przepięknej i malowniczej dzielnicy Warszawy – Wilanowie, przy ulicy Sytej 92a. Co przemawia za oryginalnością i wyjątkowością inwestycji Wilanów Tulip? Należy wiedzieć, że na całość osiedla składa się 20 modułów, gdzie każdy z nich posiada tylko 8 mieszkań. Taki projekt i jego realizacja to pewność, że każdy mieszkaniec będzie mógł cieszyć się dużym komfortem użytkowym. Dodatkowo zastosowanie tego typu rozwiązań projektowych gwarantuje kameralną atmosferę osiedla.

Luksusowe apartamenty na Wilanowie na sprzedaż.

Wilanów Tulip daje ogromne możliwości, jeżeli mowa o przemieszczaniu się po stolicy. Ulokowanie inwestycji w Wilanowie, w pobliżu ważnych dróg, pozwala sprawnie przemieszczać się po mieście wszystkich zmotoryzowanym mieszkańcom. Dodatkowo w pobliżu Wilanów Tulip znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, oferującą bogatą ofertę przewozów.

Znakomita lokalizacja inwestycji Wilanów Tulip, to również dostępność do wielu terenów zielonych i rekreacyjnych. W pobliżu znajduje się Jezioro Wilanowskie, a także atrakcyjne tereny do uprawiania rekreacji i aktywności fizycznej, czyli Zawad.

W najbliższej okolicy znajdują się liczne placówki handlowe oraz usługowe, w tym centrum handlowe. W pobliżu również bogata oferta edukacyjna i opieki zdrowotnej.

Oferta Wilanów Tulip to mieszkania w opcji 1, 2, 3 oraz 4 pokoje. Powierzchnia mieszkań od 29,15 do 77,48 m2. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać z garażu podziemnego, a wszyscy mieszkańcy z funkcjonalnych i wygodnych komórek lokatorskich. Każde mieszkanie będzie posiadało balkon, taras lub w przypadku mieszkań na parterze ogródki. Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantować będzie ogrodzenie terenu oraz profesjonalna, całodobowa ochrona. Inwestycja Wilanów Tulip zostanie ukończona w czwartym kwartale 2019.

Wilanów Tulip

Wilanów Tulip

../media/art/98/wilanow-tulip4.jpg

Odwiedź stronę inwestycji: https://wilanowtulip.pl/pl

Artykul opublikowany: 2018-09-12 / w dziale: Nowe inwestycje